تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود زیرنویس
زیرنویس فارسی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب
فروش بک لینک
خانه هوشمند

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
برندگان لاتاری
خرید اپل آیدی
دانلود سریال عاشقانه
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
تشریفات عروسی
وقت سفارت

بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
مناقصات

سامانه اطلاع رسانی مناقصه ها ، مزایده ها و استعلام های آریاتِندر
اطلاع رسانی روزانه اخبار مناقصات ، مزایدات و استعلام قیمت های سراسر کشور به تفکیک موضوع فعالیت و استان محل برگزاری آگهی ها

بازديد : 9 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

ارتباط با شرکت آریاجَم

دفتر مرکزی ؛

( سامانه اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های آریاتِندر + استعلام بهاء ) – www.AriaTender.com

تلفن – E1 : ( 42057 ) – 021

تلفن : 18 91 10 88 – 16 91 10 88 – 14 91 10 88 – 021

دورنگار : 35 25 10 88 – 021

همراه : 961 33 32 – 0902

تلگرام : 961 33 32 – 0920

ایمیل : sales[@]ariatender.com

آدرس : تهران ، خیابان بهشتی ، خیابان قائم ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه آزادگان ، پلاک 24 ، طبقه 4

کد پستی : 14 34 81 46 15

 

شعبه 2 اسناد ؛          

( سامانه دریافت و ارسال اسناد ، کالا و تجهیزات آریادِلیوِری ) – www.AriaDelivery.com       

تلفن : 20  الی  16 44 23 44 – 021

دورنگار : 15 44 23 44 – 021

همراه و تلگرام : 961 33 32 – 0936

ایمیل : doc[@]ariadelivery.com

آدرس : تهران ، خیابان ستارخان ، خیابان کاشانی پور ، مجتمع تجاری توحید ، طبقه دوم ، واحد 124

بازديد : 9 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395
AllONE|طراحی سایت | ریسپانسیو سایت

خدمات واحد آموزش و مشاوره مناقصات

سامانه اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده های آریاتِندر + استعلام بهاء

سـامانه اطلاع رسانی آریاتِندر با تجربه برگزاری چندین دورة آموزشی تخصصی مناقصات و همچنین نیازمندی های تحلیل این بـازار در سطح کشور ، با همکاری و همیاری گروهـی کارآزموده و مجرّب از اسـاتید ، کارشناسان و متخصصـان دانشگـاه های صنعتـی امیرکبیر ، علم و صنعت ، صنعتـی شریف و تهران ، واحد آمـوزش و مشاوره مناقصات خود را در جهت نیل به اهداف کاربران خود فعال نموده است . در ادامه عناوینی از فعالیت های واحد آموزش و مشاوره آریاتِندر بیان می شود :

پیش ارزیابی مناقصات؛

واحد آموزش و مشاوره آریاتِندر با بهره گیری گروهـی از متخصصان با تجربه ، پس از تکمیل اسناد ارزیابـی کیفی و پیشنهاد فنی توسط مناقصه گـران و پیش از ارسال مدارک برای کـارفرما ، اسنـاد را پیش ارزیابـی نموده و ایرادات احتمالـی را پس از شناسایـی به همراه راهکار و راهنمایـی های لازم به مناقصه گـر محترم گزارش می نماید .

تورهای ممیزی مناقصات ؛

این واحد آمادگـی دارد تا با اعزام ممیزان ، مشاوران و مدرسـان حرفه ای خود در محل منـاقصه گران ، تور ممیزی مناقصات را به صورت اختصاصی برگزار نماید . این تورها یک و نیم روزه و به صورت ذیل می باشد :

 • روز اول :

  • انجام بازدید و مصاحبه با عوامل
  • بررسی مدارک و مستندات اسناد
  • شناسایی نقاط دارای عدم انطباق
 • نیم روز دوم :

  • ارائه گزارش
  • نشست آموزشی
  • اعطاء گواهینامه بهبود

مدیریت صفر تا صد مناقصات ؛

یکی از دغدغه های اصلـی مشارکت کنندگان منـاقصات ، وجود تعداد بیشماری منـاقصه مرتبط در سطح کشور و عدم توزیع مالـی و زمانی مناسب برای شرکت در تمامی آنها می باشد . لذا این واحد با بهره گیری از نیروی هـای حرفه ای و سازمان یافته خود ، تمامی مراحل فرآیند منـاقصات ( از مرحله انتخاب تا انعقاد قرارداد ) مناقصه گران را عهده دار می شود .

دوره های آموزشی مناقصات ؛

یکـی از پر مخاطب تریـن فعـالیت هـای این واحد ، برگـزاری دوره هـای تخصصـی منـاقصـات به صـورت اختصاصی ( در محل متقاضیان ) و یا به صورت عمومی ( در محل یکی از دانشگاه های سطح کشور ) برای پرسنل و کادر فنی مشارکت کنندگان در مناقصات می باشد که توسط اساتید برجسته کشوری با محوریت فرآیند و موفقیت در مناقصه ها برگزار می گردد .

واحد آموزش و مشاوره آریـاتِندر امیدوار است تا با بهره گیری از نخبگـان و اساتید کشوری بتواند در بهبود شرایط اقتصادی و روند موفقیت بخش خصوصی در ارکان دولتی ، حضوری موثر داشته باشد . به امید آن روز

بازديد : 17 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395
ریسپانسیو سایت

هلدینگ اینترنتی آریاجم با افتخار اعلام می دارد به عنوان اولین مجموعه در خاورمیانه توانسته است از جامع ترین بانک اطلاعات مناقصات بین المللی در جهان برای سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر نمایندگی ارائه خدمات مربوطه را اخذ نماید . از این پس تمامی کـاربران در ایران و منطقه خـاورمیانه می توانند ، اطلاعات منـاقصات مربوط به تمامی کشورهـای جهان را به صورت تفکیک شده بر اساس مناطق جغرافیایی ، کشورهای محل برگزاری ، دسته بندی های تخصصی - فعالیتی و نوع تولیدات و خدمات خود دریافت نمایند .

دربارۀ تِندرز اینفو ( Tenders Info ) ؛

سامانه آریـاتِندر به عنوان اولین مجموعه در خـاورمیانه می بـاشد که توانسته است از جـامع ترین بانک اطلاعات مناقصات بین المللی در جهان (Tenders Info ) اخذ نمایندگی نماید . از این پس ، کـاربران این سامانه به غیر از فراخوان های انتشار یافته منـاقصه و مزایـده در ایران به تمامی منـاقصات بین المللی که در سطح جهان منتشر می گردد به صورت کـاملا تفکیک شده بر اساس منـاطق جغرافیایی ، کشورهـای برگـزار کننده ، دسته بندی هـای تخصصی - فعالیتی و نوع تولیدات و خدمات خود دسترسی داشته باشند .

خدمات بین المللی global.AriaTender.com

مناقصات به تفکیک موضوع فعالیت ؛

کشـاورزی | مواد غذایـی و نوشیدنـی | صنعت | خودرو و قطعـات مشـاور املاک | تجهیزات آزمـایشگاهـی | ارتباطـات | حمل و نقل بهداشـت و درمان | فن آوری اطـلاعات | سـاختمـان | نفت و گـاز آموزش و پرروش | سـاخت و سـاز | انرژی برق و قدرت | راهسازی آب و فاضلاب | دفاعی | ایمنی | تاسیسات | اتوماسیون | کشاورزی مخابرات و الکترونیک | معدن | هوایی و دریایی و ...

مناقصات به تفکیک منطقه و کشور ؛
تفکیک قاره ای : آفریقا ، آمریکا ، آسیا ، استرالیا و اقیانوسیه ، اروپا
تفکیک منطقه ای : خـاورمیانه ، کشورهـای خلیج فـارس ، آسیـای مرکزی ، آسیـای شرقی ، آسیای غربی ، CIS ، آفریقای شمالی ، آفریقای مرکزی ، اروپای مرکزی و ...
تفکیک کشوری : ایران ، عراق ، روسیه ، عمان ، افغانستان ، قطر ، آذربایجان ، ترکیه ، تـاجیکستان ، قزاقستان ، کویت ، مراکش ، نیجیریه ، مصر ، استرالیا ، ایتالیا ، آلمان ، قبرس ، بلژیک ، لیتوانی ، اسپانیا ، اوکراین ، کلمبیا ، ونزوئلا و ...

مناقصات به تفکیک تولیدات و خدمات ؛
پمپ و الکتروپمپ ، کنتور آب ، ابزار دقیق ، تله متری ، نوار نقاله ، باسکول ، شیرآلات گیربکس فیلتر و صافی ، بیرینگ ، بلبرینگ ، کمپرسور ، پیچ و مهره ، درب ضد حریق ، باطری ، آسانسور ، ترانسفورماتور ، تابلو برق ، کلید و پریز ، کنتور برق ، توربین ، آجر الکتروموتور ، سردخـانه ، فن کوئل ، هیتر و المنت ، مبدل حرارتـی ، سنگ و سرامیک درب و پنجره ، لوله و اتصلات ، سیم و کابل ، سوئیچ ، کاتالیست ، رگولاتور و ...

سایر خدمات اطلاع رسانی ؛
به تفکیک موضوع فعالیت ، منطقه ای و کشوری
 • پروژه های بین المللی
 • برندگان مناقصات
 • اخبار تجاری
 • کمک رسانی به روند تهیه اسناد مناقصات
 • ارائه خدمات نمایندگی
بازديد : 17 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395
ریسپانسیو سایت

خدمات وب سایتwww.AriaTender.com

سامانه اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده های آریاتِندر + استعلام بهاء

سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر یکی از خدمات ارائه شده از سوی هلدینگ اینترنتی آریاجم می باشد که در سال 1379 به منظور ارائه اطلاعات مربوط به آگهی های مناقصه ، مزایده و استعلام بهاء برای نخستین بار در کشور فعالیت خود را آغاز نموده است . این سـامانه در حال حاضر به عنوان جامع تریـن پایگاه اطلاع رسانـی در ایران شنـاخته شده و بیشترین کـاربران حوزه های اقتصادی فراخوان های دولتی و خصوصی را در اختیار دارد .

global.AriaTender.com

سامانه آریـاتِندر به عنوان اولین مجموعه در خـاورمیانه می بـاشد که توانسته است از جـامع ترین بانک اطلاعات مناقصات بین المللی در جهان (Tenders Info ) اخذ نمایندگی نماید . از این پس ، کـاربران این سامانه به غیر از فراخوان های انتشار یافته منـاقصه و مزایـده در ایران به تمامی منـاقصات بین المللی که در سطح جهان منتشر می گردد به صورت کـاملا تفکیک شده بر اساس منـاطق جغرافیایی ، کشورهـای برگـزار کننده ، دسته بندی هـای تخصصی - فعالیتی و نوع تولیدات و خدمات خود دسترسی داشته باشند .


اطلاع رسانی آگهی های مناقصه ، مزایده و استعلام بهاء ؛

منابع دریافت اطلاعات : روزنامه ها ، هفته نامه ها ، سـایت های مرجع اطلاع رسـانی دولتی ، سایت های شرکت های برگزارکننده دولتی و خصوصی و همچنین آگهی هایی که به صورت مستقیم به سامانه آریاتندر معرفی می شوند .

تفکیک اطلاعات : موضوعـات فعالیتـی – تخصصـی متن آگهـی ها ، منطقـه جغرافیایـی ( استـان هـا یا کشورهای همجوار ) ، محل برگزاری ( استان یا کشور) و همچنین ارگان یا سازمان برگزارکننده آگهی ها.دوره های آموزشی مناقصات ؛

این خدمات توسط سامانه آریـادِلیوری و با بهره گیری از نمایندگان مستقر و دائمی این سامانه در تمامی مراکز استان های ایران و با همکاری شرکت TendersInfo در بیش از 100 کشور جهان صورت می پذیرد .

دریافت اسنـاد آگهی های برگزار شده ، ارسال اسنـاد تکمیل شده شرکت کنندگان ، خدمات مـالی مبلغ خرید اسناد و سایر خدمات لجستیک کالا شامل خدمات سامانه آریادِلیوری می باشد .www.AriaDelivery.comمدیریت شرکت در مناقصات ؛

از ( 0 ) تا ( 100 ) منـاقصات با شما هستیم : شنـاسایی آگهـی هـای مرتبط با فعـالیت های تخصصی کاربران ، خرید اسناد مربوطه ، تکمیل اسناد با همکـاری کاربران ، ارسال و تحویل اسناد به کارفرمایان ، شرکت در جلسه برگزاری بازگشایی پاکات و هر آنچه دیگر مورد تقاضای کاربران باشد .

بازديد : 4 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

قانون‌ برگزاری‌ مناقصات‌

فصل‌ چهارم‌ ـ مقررات‌ مناقصات‌

ماده‌ ۲۲ ـ شرایط‌ ارسال‌ اسناد و مکاتبات‌
ارسال‌ مکاتبات‌ یا
اسناد مرتبط‌ با مناقصه‌ موضوع‌ ماده‌ (۲۰) این‌ قانون‌درصورتی ‌معتبر است‌ که‌ فرستادن‌ آن‌ جز در موارد تغییر نشانی‌ یا محل‌ قابل‌ تصدیق‌ باشد؛ مانند پست‌ سفارشی‌، تلگرام‌، تلکس‌ و نظایر آن‌.
ماده‌ ۲۳ ـ مستند سازی‌ و اطلاع‌رسانی‌
الف‌ ـ دولت‌ موظف‌ است‌ ظرف‌ مدت‌ یک‌ سال‌
بانک‌ اطلاعات مناقصه‌ و پایگاه‌ ملی ‌اطلاع‌رسانی‌ مناقصات‌ را ایجاد و اطلاعات‌ و اسناد زیر را ثبت‌ و نگهداری‌ کند:
۱ ـ فراخوان‌
مناقصه‌.
۲ ـ نام‌ و مشخصات‌ اعضای‌ کمیسیون‌،
مناقصه‌گران‌ و حاضران‌ در جلسات‌ مناقصات‌.
۳ ـ خلاصه‌
اسناد مناقصه‌.
۴ ـ روش‌ و مراحل‌
ارزیابی‌ کیفی‌ مناقصه‌گران‌ و نتایج‌ ارزیابی‌ آنها.
۵ ـ صورتجلسات‌ و نتایج‌
ارزیابی‌ها.
۶ ـ نام‌، مشخصات‌ و نحوه‌ انتخاب‌
برنده‌ مناقصه یا برندگان‌ مناقصه‌.
ب‌ ـ
مناقصه‌گزار موظف‌ است‌ اطلاعات‌ موضوع‌ بند (الف‌) این‌ ماده‌ و نیز همه‌ اسناد مناقصه‌ را به‌ نحوی‌ مطمئن‌ بایگانی‌ و نگهداری‌ و نسخه‌ای‌ از آن‌ را برای‌ بانک ‌اطلاعات‌ مناقصات‌ ارسال‌ کند.
ج‌ – اطلاعات‌ کلیه‌
معاملات‌ اعم‌ از مناقصه‌ و ترک‌ مناقصه‌ ـ جز آن‌ دسته‌ از معاملاتی‌ که‌ به‌ تشخیص‌ هیأت‌ وزیران‌ باید مستور بماند ـ باید ازطریق‌ شبکه‌ ملی‌اطلاع‌رسانی‌ مناقصات‌ دراختیار عموم‌ قرار گیرد.
د ـ حداکثر شش‌ ماه‌ پس‌ از تصویب‌ این‌ قانون‌، آئین‌نامه‌ اجرائی‌
نظام‌ مستندسازی مناقصات ‌و اطلاع‌رسانی‌ مناقصات‌ از سوی‌ سازمان‌ مدیریت و برنامه‌ریزی‌کشور با همکاری‌ وزارت ‌اموراقتصادی‌ و دارائی‌ تهیه‌ و به‌تصویب‌ هیأت‌ وزیران‌ خواهد رسید. 

 


ادامه مطلب...
بازديد : 5 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

قانون برگزاری مناقصات

فصل‌ سوم‌ ـ برگزاری‌ مناقصات‌

ماده‌ ۹ـ فرایند برگزاری‌ مناقصات‌
فرایند برگزاری‌
مناقصات‌ به‌ ترتیب‌ شامل‌ مراحل‌ زیر است‌:
الف‌ ـ تأمین‌ منابع‌ مالی‌.
ب‌ ـ تعیین‌ نوع‌
مناقصه‌ در معاملات‌ بزرگ‌ (یک‌ مرحله‌ای‌ یا دو مرحله‌ای‌، عمومی ‌یا محدود).
ج‌ ـ تهیه‌
اسناد مناقصه‌.
د ـ
ارزیابی‌ کیفی‌ مناقصه‌گران‌ درصورت‌ لزوم‌.
هـ ـ فراخوان‌
مناقصه‌.
و ـ
ارزیابی‌ پیشنهادها.
ز ـ تعیین‌ برنده‌
مناقصه‌ و انعقاد قرارداد.
ماده‌ ۱۰ـ تأمین‌ منابع‌ مالی‌
الف‌ ـ انجام‌
معامله‌ به‌ هرطریق‌ مشروط‌ بر آن‌ است‌ که‌ دستگاههای‌ موضوع‌ بند (ب‌) ماده‌ (۱) این‌ قانون‌ به‌ نحو مقتضی‌ نسبت‌ به‌ پیش‌بینی‌ منابع‌ مالی‌ معامله‌ در مدت ‌قرارداد اطمینان‌ حاصل‌ و مراتب‌ در اسناد مرتبط‌ قید شده‌ باشد.
ب‌ ـ موضوع‌ پیش‌بینی‌ منابع‌ مالی‌ و نحوه‌ ضمان‌ تأخیر تعهدات‌ برای‌ انجام‌
معامله‌ باید به‌ صراحت‌ در شرایط‌ و اسناد مناقصه‌ از سوی‌ دستگاه‌ مناقصه‌گزار قید و تعهد شود. 

 


ادامه مطلب...
بازديد : 6 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

قانون‌ برگزاری‌ مناقصات‌

فصل‌ دوم‌ ـ سازماندهی‌ مناقصات‌

ماده ۵ ـ کمیسیون‌ مناقصه‌
الف‌ ـ کمیسیون‌
مناقصه‌ از اعضای‌ زیر تشکیل‌ می‌شود:
۱ ـ رئیس‌ دستگاه‌
مناقصه‌گزار یا نماینده‌ وی‌.
۲ـ ذی‌حساب‌ یا بالاترین‌ مقام‌ مالی‌ دستگاه‌
مناقصه‌گزار حسب‌ مورد.
۳ـ مسؤول
فنی‌ دستگاه‌ مناقصه‌گزار یا واحدی‌ که‌ مناقصه‌ به درخواست‌ وی‌ برگزار می‌شود.
ب‌ ـ در
مناقصات‌ مربوط‌ به‌ شهرداریها، از سوی‌ شورای‌ شهر یک‌ نفر به‌ عنوان‌ ناظر در جلسات‌ کمیسیون‌ مناقصه‌ شرکت‌ خواهد کرد.
ج‌ ـ کمیسیون‌ با حضور هر سه‌ نفر اعضای‌ مزبور رسمیت‌ دارد و تمام‌ اعضاء مکلف ‌به‌حضور در جلسه‌ و ابرازنظر هستند. تصمیمات‌ کمیسیون‌ با رأی‌ اکثریت‌ اعضاء معتبرخواهد بود.
د ـ در
مناقصات‌ دو مرحله‌ای‌ کمیسیون‌، مناقصه‌ با حضور رئیس‌ دستگاه‌ مناقصه‌گزار تشکیل‌ می‌شود.
هـ ـ اعضاء کمیسیون‌
مناقصات‌ در شرکتهای‌ دولتی‌ با انتخاب‌ هیأت‌ مدیره‌ می‌باشد. 


ادامه مطلب...
بازديد : 8 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

قانون‌ برگزاری‌ مناقصات‌

فصل‌ اول‌ ـ کلیات‌

ماده‌۱ـ کاربرد
الف‌ ـ این‌ قانون‌ به‌ منظور تعیین‌ روش‌ و مراحل‌ برگزاری‌ مناقصات‌ به‌ تصویب‌ می‌رسد و تنها در معاملاتی‌ که‌ با رعایت‌ این‌ قانون‌ انجام‌ می‌شود، کاربرد دارد.
ب‌ ـ قوای‌ سه‌گانه‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ اعم‌ از وزارتخانه‌ها، سازمانها و مؤسسات‌ و شرکتهای‌ دولتی‌، مؤسسات‌ انتفاعی‌ وابسته‌ به‌ دولت‌، بانکها و مؤسسات ‌اعتباری‌ دولتی‌، شرکتهای‌ بیمه‌ دولتی‌، مؤسسات‌ و نهادهای‌ عمومی‌ غیردولتی‌(درمواردی‌ که‌ آن‌ بنیادها و نهادها از بودجه‌ کل‌ کشور استفاده‌ می‌نمایند)، مؤسسات‌ عمومی‌، بنیادها و نهادهای‌ انقلاب‌ اسلامی‌، شورای‌ نگهـبان‌ قانون‌ اساسی‌ و همـچنین ‌دستگاهها و واحدهائی‌ که‌ شمول‌ قانون‌ بر آنها مستلزم‌ ذکر یا تصریح‌ نام‌ است‌، اعم‌ از این‌که‌ قانون‌ خاص‌ خود را داشته‌ و یا از قوانین‌ و مقررات‌ عام‌ تبعیت‌ نمایند نظیر وزارت‌ جهادکشاورزی‌، شرکت‌ ملی‌ نفت‌ ایران‌، شرکت‌ ملی‌ گاز ایران‌، شرکت‌ ملی‌ صنایع‌ پتروشیمی‌ایران‌، سازمان‌ گسترش‌ و نوسازی‌ صنایع‌ ایران‌، سازمان‌ بنادر و کشتیرانی‌ جمهوری‌ اسلامی ‌ایران‌، سازمان‌ توسعه‌ و نوسازی‌ معادن‌ و صنایع‌ معدنی‌ ایران‌، سازمان‌ صدا و سیمای‌جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ و شرکتهای‌ تابعه‌ آنها موظفند در برگزاری‌
مناقصه‌ مقررات‌ این‌ قانون‌ را رعایت‌ کنند.
تبصره‌ ـ نیروهای‌ مسلح‌، تابع‌ مقررات‌ و ضوابط‌ خاص‌ خود بوده‌ و از شمول‌ این ‌قانون‌ مستثنی‌ هستند.


ادامه مطلب...
بازديد : 4 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

آیین‌نامه بند « هـ» ماده (۲۹) قانون برگزاری مناقصات

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ـ وزارت امور اقتصادی و دارایی

هئیت وزیران در جلسه مورخ ۵/۷/۱۳۸۵ بنا به پیشنهاد شماره ۱۴۹۹۶۶/۱۰۱ مورخ ۲۸/۸/۱۳۸۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و به استناد بند « هـ » ماده (۲۹) قانون برگزاری مناقصات ـ مصوب۱۳۸۳ـ , آیین‌نامه بند یاد شده را به شرح ذیل تصویب نمود:

فصل اول ـ کلیات
ماده۱ـ هدف و کاربرد
الف ـ هدف: در اجرای بنـد « هـ» ماده (۲۹) قانون بـرگزاری مناقصات که در این آیین‌نامه به اختصار قانون نامیده می‌شود, ضوابط, موازین و معیارهای خدمات مشاوره به منظور تحقق موارد زیر تعیین می‌شوند:
۱ـ انتخاب
مشاوران صلاحیتدار و توانمند,
۲ـ ایجاد محیط رقابت کیفی برای توسعه
خدمات مشاوره,
۳ـ
تضمین کیفیت خدمات مشاوره.
ب ـ کاربرد: تمام دستگاه های موضوع بند « ب» ماده (۱) قانون, باید مقررات این آیین‌نامه را در
معاملات بزرگ رعایت کنند. رعایت ضوابط این آیین‌نامه برای معاملات کوچک و معاملات متوسط لازم الاجرا نمی‌باشد.


ادامه مطلب...
بازديد : 6 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

آیین‌نامه اجرایی بند «الف» ماده (۲۶) قانون برگزاری مناقصات

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور

هیئت‌وزیران در جلسه مورخ ۵/۷/۱۳۸۵ بنا به پیشنهاد شماره ۹۴۳۰۹/۱۰۱ مورخ ۲۶/۵/۱۳۸۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و به استناد بند «الف» ماده (۲۶) قانون برگزاری مناقصات ـ مصوب۱۳۸۳ـ آیین‌نامه اجرایی بند یادشده را به شرح ذیل تصویب نمود:

آیین‌نامه اجرایی بند «الف» ماده (۲۶) قانون برگزاری مناقصات

فصل اول ـ کلیات

ماده ۱ ـ هدف و کاربرد
الف ـ هدف: در اجرای بنـد «الف» ماده (۲۶)
قـانون برگزاری مناقصـات که در این آیین‌نامه به اختصار قانون نامیده می‌شود، ضوابط، موازین و معیارهای تهیه فهرست مناقصه‌گران صلاحیت‌دار برای مناقصات محدود به منظور تحقق موارد زیر تعیین می‌شود:
۱ـ رعایت اصل رقابت بین تمام
مناقصه‌گران صلاحیت‌دار و توانمند
۲ـ
مشارکت مناقصه‌گزاران در فرایند ارزیابی صلاحیت
۳ـ تسریع در فرایند انتخاب
مناقصه‌گران
ب ـ کاربرد: تمـام دستگاههای موضـوع بند «ب» ماده (۱) قانون باید مقررات این آیین‌نامه را در
مناقصات محدود رعایت کنند.


ادامه مطلب...
بازديد : 2 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

آیین‌نامه اجرایی بند « ج» ماده (۱۲) قانون برگزاری مناقصات

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۵/۷/۱۳۸۵ بنا به پیشنهاد شماره ۷۵۲۲۳/۱۰۱ مورخ ۲۹/۴/۱۳۸۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و به استناد بند « ج» ماده (۱۲) قانون برگزاری مناقصات ـ مصوب۱۳۸۳ـ ، آیین‌نامه اجرایی بند یاد شده را به شرح ذیل تصویب نمود:

آیین‌نامه اجرایی بند « ج» ماده (۱۲) قانون برگزاری مناقصات

فصل اول ـ کلیات

ماده ۱ـ هدف و کاربرد
الف ـ هدف: در اجرای بند « ج» ماده (۱۲) قانون برگزاری مناقصات که در این آیین‌نامه به اختصار قانون نامیده می‌شود، ضوابط، موازین و معیارهای ارزیابی کیفی مناقصه‌گران به منظور تحقق موارد زیر تعیین می‌شوند:
۱ـ افزایش کارایی
مناقصات.
۲ـ
تضمین کیفیت خدمات و کالاها.
۳ـ به کارگیری
مناقصه‌گران توانمند و با سابقه.
۴ـ ایجاد محیط رقابت کیفی برای توسعه فعالیتهای اقتصادی.
ب ـ کاربرد: تمام
دستگاه های مناقصه‌گزار موضوع بند « ب» ماده (۱) قانون باید در ارزیابی کیفی مناقصه‌گران مربوط به موارد زیر، مقررات این آیین‌نامه را رعایت کنند:
۱ـ انواع
کارهای پیمانکاری.
۲ـ تأمین کالا.
تبصره ـ
ارزیـابی کـیفی مشاوران بر اساس آیین‌نامه اجرایی موضوع بند « هـ» ماده(۲۹) قانون انجام می‌شود.


ادامه مطلب...
بازديد : 9 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395

آیین‌نامه اجرایی نظام مستندسازی و اطلاع‌رسانی مناقصات

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ـ وزارت اموراقتصادی و دارایی

هیئت وزیران در جلسـه مـورخ ۱/۹/۱۳۸۵ بنا به پیشنهـاد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت امور اقتصادی ودارایی و به استناد بند « د» ماده (۲۳) قانون برگزاری مناقصات ـ مصوب۱۳۸۳ـ ، آیین‌نامه اجرایی نظام مستندسازی و اطلاع‌رسانی مناقصات را به شرح ذیل تصویب نمود:

فصل اول ـ کلیات
ماده ۱ ـ هدف و کاربرد
الف ـ هدف: در اجرای بند « د» ماده(۲۳) قانون برگزاری مناقصات که در این آیین‌نامه به اختـصار « قانون» نامیده می‌شود. ضوابط، موازین و معیارهای نظام مستندسازی و اطلاع‌رسانی مناقصات به منظور تحقق موارد زیر تعیین می‌شوند:
۱ـ شفاف سازی و اطلاع‌رسانی بهنگام مناقصات.
۲ـ رقابت آزاد و رعایت اصل برابری حقوق مناقصه‌گران.
۳ـ ایفای بهنگام و کامل تعهدهای طرف‌های مناقصه (مناقصه‌گزاران و مناقصه‌گران).
۴ـ تسریع در مراحل برگزاری مناقصه.
ب ـ کاربرد: تمام دستگاه‌های مناقصه‌گزار موضوع بند ب ماده (۱) قانون، باید مقررات نظام مستندسازی و اطلاع‌رسانی مناقصات را در کلیه معاملات بزرگ اعم از مناقصه و ترک مناقصه رعایت کنند. این نظام مشتمل است بر:
۱ـ اصول، روش‌ها، مقررات و استانداردهای مستندسازی و اطلاع‌رسانی مناقصات.
۲ـ نقش‌ها، تصمیم‌ها و اقدام‌های انجام شده در فرایند برگزاری مناقصه.
۳ـ مفاد اسناد مربوط به برگزاری مناقصه از مرحله تأمین منابع مالی تا انعقاد قرارداد و نحوه اطلاع‌رسانی آنها.


ادامه مطلب...
بازديد : 12 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395
جهت مشاهده آگهی های مناقصه روی هر یک از موضوعات کلیک فرمائید ؛

فهرست دسته بندی های تخصصی - موضوعی مناقصات ایران

مناقصات آب و فاضلاب ، آبیاری و زهکشی ، آبخیزداری ، تصفیه خانه ، حفاری چاه و مخازن بتنی

مناقصات اتوماسیون صنعتی ، ابزار دقیق ، بازرسی فنی ، کنترل صنعتی و تله متری

مناقصات احداث ، راه اندازی و توسعه صنایع و کارخانجات ، مشاوره و نظارت صنایع وخدمات بازرسی ، تست و آزمایش

مناقصات ایمنی ( حفاظت الکترونیک ، آتش نشانی ، اطفای حریق و نجات )

مناقصات برق ، شبکه های روشنایی ، پست برق ، نیروگاه و انرژی خورشیدی

مناقصات پزشکی ، آزمایشگاهی و خدمات بهداشتی درمانی

مناقصات تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ، برودتی و حرارتی

مناقصات تبلیغات ، چاپ و بسته بندی و امور فرهنگی و هنری

مناقصات تجهیزات و ابزارآلات صنعتی

مناقصات تجهیزات ورزشی و تفریحی ، مبلمان پارکی و تجهیزات شهری

مناقصات چوب ، کاغذ ، شیشه و فرآورده های وابسته

مناقصات حمل و نقل ، امور گمرگی ، انبارداری ، توزیع و پخش ، تورهای مسافرتی

مناقصات خدمات ( امور مشترکین ، ایاب و ذهاب ، نیروی انسانی ، طبخ غذا ، نگهبانی ، اداری ، نظافت ، فضای سبز )

مناقصات دکوراسیون ، تجهیزات آموزشی ، آمفی تئاتر ، اداری ، بایگانی ، کابینت ، کفپوش و لوازم التحریر

مناقصات راه آهن ، خطوط ریلی و مترو

مناقصات راهسازی ، شهرسازی ، ترافیک ، احداث پل و تونل

مناقصات ساختمان ، ابنیه ، محوطه سازی ، سدسازی ، پروژه های دریایی ، اسکلت فلزی و استخر

مناقصات صنایع شیمیایی ، پلیمری ، لاستیک و پلاستیک ، رنگ و رزین ، مواد ، عایق و فرآورده های نفتی

مناقصات صنایع هوایی و دریایی

مناقصات صنعت خودرو و وسایل نقلیه

مناقصات طراحی ، مهندسی و مشاوره

مناقصات فلزات و سازه های فلزی ، مخازن فلزی ، کانکس و کاروان ، دکل و تیر فلزی ، قطعات فلزی و خدمات وابسته

مناقصات فن آوری اطلاعات ، سخت افزار ، نرم افزار ، ماشین های اداری ، شبکه و اینترنت

مناقصات کشاورزی ، دامپروری و شیلات

مناقصات لوازم خانگی ، تجهیزات آشپزخانه و رختشویخانه

مناقصات لوله ، اتصالات ، شیرآلات ، دریچه و منهول

مناقصات ماشین آلات صنعتی

مناقصات محیط زیست ، ایستگاههای هواشناسی ، مدیریت پسماند و بازیافت

مناقصات مخابرات و الکترونیک

مناقصات مدیریت ، آموزش ، بیمه ، مالی ، بازرگانی و امور حقوقی

مناقصات معدن ، فرآورده های معدنی و مواد نسوز

مناقصات مواد غذایی و خوراکی

مناقصات نساجی ، پوشاک ، کالای خواب و فرش

مناقصات نفت ، گاز و پتروشیمی

مناقصات متفرقه ( آلات موسیقی ، ساخت ماکت ، امور فرهنگی و هنری )

مناقصات بین المللی ، سرمایه گذاری و مشارکت ، پروژه های بالای ۵ و 10 میلیارد تومان

مناقصه گذاری الکترونیک ( مناقصه هایی که مستقیم به سامانه آریاتندر اعلام شده است )

مشاهده تمامی مناقصات داخلی ( جاری و آرشیو )

بازديد : 10 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395

جایگاه حقوقی چک تضمین شده در مناقصات دولتی

 

در برگزاری مناقصات در دستگاه‌های دولتی بعضاً مشاهده می‌شود که دستگاه مناقصه‌گزار چک تضمین‌شده بانکی را بعنوان تضمین معتبر جهت شرکت در مناقصه مورد پذیرش قرار می‌دهد که با توجه به آراء و نظرات متفاوت در خصوص چک تضمین‌شده و جایگاه آن در مناقصات شایسته است با تحلیل نظرات رویه‌ای واحد در این خصوص اتخاذ گردد.


جهت ورود به بحث ابتدا تعریفی از چک تضمین‌شده بر اساس قانون صدور چک مصوب سال ۱۳۷۲ بیان گردیده و سپس مواد قانونی در این خصوص مطرح خواهد شد چک تضمین‌شده: چکی است که توسط بانک بعهده همان بانک به درخواست مشتری صادر و پرداخت وجه آن توسط بانک تضمین می‌شود. با الهام از قانون مناقصات و استناد به آئین‌نامه تضمین برای معاملات دولتی دستگاه مناقصه‌گزار در فرآیند برگزاری مناقصه مکلف است از شرکت کنندگان در مناقصه تضمیناتی اخذ نمایند این تضمین بعنوان ضمانت اجرای قیمت پیشنهادی توسط آنها می‌باشد تا در صورت برنده شدن در مناقصه به تعهد خود پایبند بوده ونسبت به انعقاد قرارداد با دستگاه مناقصه‌گزار اقدام نمایند و در صورت انصراف برنده از انجام تعهدات موضوع مناقصه دستگاه مزبور بتواند کلیه خسارات وارده در این خصوص را از آن شرکتاخذ نماید لذا شرکت کنندگان در مناقصه می‌بایست ضمانت‌نامه تعیین شده را تهیه نموده و در اسناد مناقصه قرار دهند و تنها شرکت هایی در مناقصه می‌توانند با هم رقابت نمایند که ضمانت‌نامه معنبر ارائه نموده باشند اما تضمین معتبر جهت شرکت در مناقصه شامل چه مواردی می‌باشد. بند الف ماده ۱۵ آئین‌نامه تضمین برای معاملات دولتی مصوب سال ۱۳۸۲ هیأت وزیران تضمین معتبر جهت شرکت در مناقصه  ۱- شامل ضمانت‌نامه بانکی ۲- ضمانت‌نامه صادره شده از سوی موسسات اعتباری غیر بانکی که دارای مجوز لازم از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند. ۳- وجه نقد. ۴- انواع اوراق مشارکت(موضوع قانون نحوه انتشار اوراق مشارکت مصوب ۱۳۷۶) می‌داند و با توجه به حصری بودن ماده مذکور تضمین‌های معتبر جهت شرکت در مناقصه فقط همین چهار مورد بیان شده بوده و هیچ تضمین دیگری از جمله چک و... در این خصوص پذیرفته نیست از سوی دیگر نام چک مطلقاً در میان تضمین‌های معتبر برای سایر معاملات دولتی غیر از مناقصه نیز بیان نشده است. حتی با عنایت به ماده ۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که بیان می‌دارد به دولت اجازه داده می‌شود بر اساس پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای انجام معاملات دولتی سایر ضمانت دولتی سایر ضمانت‌نامه‌های معتبر مانند اوراق بهادار(سفته، بیمه‌نامه و....) و مطالبات پیمانکاران و مشاوران از محل صورت کار کرد و تعدیل قطعی آنان را علاوه بر ضمانت‌نامه‌های موجود یا سپرده نقدی(با استثناء چک) به عنوان ضمانت‌نامه تعیین نماید در اینجا نیز قانون‌گزار صراحتاً چک را از سایر ضمانت‌نامه‌ها مستثنی نموده و تحت هیچ شرایطی آن را یعنوان تضمین معتبر مورد شناسایی قرار نداده است.


ادامه مطلب...
بازديد : 8 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395

تضمـين حسـن انجـام كـار  پیـمانکار

 

ماده 35 شرايط عمومي 

تضمين حسن انجام كار 

 

از مبلغ هر پرداخت به پيمانكار، معادل 10 درصد به عنوان تضمين حسن انجام كار كسر و در حساب سپرده نزد كارفرما نگاهداري مي‌شود. نصف اين مبلغ پس از تصويب صورت‌وضعيت قطعي طبق ماده 40 و نصف ديگر آن پس از تحويل قطعي، با رعايت مواد 42 و 52 مسترد مي‌گردد.

تبصره - پيمانكار مي‌تواند، وجوه سپرده تضمين حسن انجام كار را طبق دستورالعمل نافذ در زمان ارجاع كار كه شماره و تاريخ آن در اسناد و مدارك پيمان درج شده است، دريافت كند.

 

ترتيب آزاد شدن وجه التزام حسن انجام كار 

ماده 35 شرايط عمومي پيمان در مورد ترتيب آزاد شدن وجه التزام حسن انجام كار اجمالاً اشعار مي‌دارد: «نصف اين مبلغ پس از تصويب صورت‌وضعيت قطعي طبق ماده 40 و نصف ديگر آن پس از تحويل قطعي، با رعايت مواد 42 و 52 مسترد مي‌گردد».

با توجه به ماده 35 شرايط عمومي پيمان و همچنين استقرا در بعضي از مواد شرايط عمومي پيمان مي‌توان استنباط كرد كه وجه التزام حسن انجام كار علي‌الاصول در دو مرحله قابل استرداد است. معهذا چنان‌چه در دو مرحله قابل استرداد نباشد ممكن است وجه التزام مورد بحث در مرحله سوم مسترد گردد. اين مراحل حتمي و احتمالي را در 3 بخش زير مي‌بينيم

الف- استرداد نصف وجه التزام حسن انجام كار پس از تصويب صورت‌وضعيت قطعي 

گفتيم طبق ماده 40 شرايط عمومي پيمان صورت‌وضعيت قطعي حداكثر تا يك ماه پس از تاريخ تحويل موقت از سوي پيمانكار تهيه و به مهندس مشاور تسليم مي‌شود و مهندس مشاور نيز ظرف 3 ماه براي كارفرما ارسال مي‌كند و كارفرما ظرف دو ماه از تاريخ وصول، رسيدگي و نظر نهايي خود را اعلام مي‌دارد. بنابراين هرگاه با توجه به صورت‌وضعيت قطعي تصويب شده و ساير حساب‌هاي پيمانكار، وي بدهكار نباشد، نصف تضمين حسن انجام كار (يا وجه التزام حسن انجام كار) آزاد مي‌شود. مع‌الوصف چنان‌چه پيمانكار بدهكار باشد نه تنها نصف وجه التزام حسن انجام كار آزاد نمي‌شود بلكه بدهي او از محل وجه التزام مزبور به ترتيب مقرر در بند (ب) ماده 52 شرايط عمومي پيمان تسويه مي‌گردد.


ادامه مطلب...
بازديد : 7 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395

دستور العمل ناظر بر ضمانت نامه بانکی (ریالی)

 

شورای پول و اعتبار در یک هزار و یک صد و هفتاد و ششمین جلسه مورخ 1393/2/9 به استناد بند (6) ماده (14) و بند (ب) ماده (11) قانون پولی و بانکی کشور مصوب 18 تیرماه 1351 "دستورالعمل ناظر بر ضمانت نامه بانکی (ریالی)" را که از این پس به اختصار دستورالعمل نامیده می شود، در 57 ماده و 16 تبصره به شرح ذیل تصویب نمود.

 

فصل اول – تعاریف

ماده 1- در این دستور العمل ، عناوین زیر به جای عبارات مشروح مربوط به کار می روند :

1-     بانک مرکزی : بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران.

2-     موسسه اعتباری : بانک موسسه اعتباری غیر بانکی یا شبعه موسسه اعتباری خارجی که به موجب قانون و یا با مجوز بانک مرکزی تاسیس شده و تحت نظارت آن بانک قرار دارد.

3-     شعبه موسسه اعتباری خارجی : واحد عملیاتی از یک موسسه اعتباری خارجی که با مجوز بانک مرکزی و تحت نظارت آن بانک به انجام عملیات مجاز بانکی در جمهوری اسلامی ایران مبادرت دارد.

4-     ضمانتنامه بانکی : که در این دستورالعمل ضمانت نامه نامیده می شود، سندی است که به موجب آن موسسه اعتباری به طور غیر قابل برگشت متعهد می شود به محض اعلام و مطالبه هر میزان از وجه مندرج در آن توسعه ذی نفع، با رعایت مفاد این دستورالعمل وجه مطالبه شده به ذی نفع پرداخت نماید .

5-     ضمانت خواه : شخصی که تعهداتی را به موجب روابط پایه در قبال ذی نفع بر عهده دارد و برای تضمین ایفای آن تعهدات، از موسسه اعتباری تقاضای صدور ضمانتنامه می نماید .

6-     ذی نفع : شخصی که ضمانت نامه به نفع وی صادر می شود .

7-     رویداد : واقعه ای است که طبق شرایط مندرج در ضمانت نامه با وقوع آن اعتبار ضمانت نامه خاتمه می یابد .

8-     خاتمه اعتبار: تاریخ یا رویدادی که طبق شرایط ضمانت نامه با واقع شدن هریک از آنها هر کدام که زودتر واقع شوند، ضمانت نامه از درجه اعتبار ساقط می شود .

9-     مدت اعتبار: فاصله زمانی تاریخ صدور تا خاتمه اعتبار ضمانت نامه

10- وجه ضمانت نامه : مبلغی که در متن ضمانت نامه درجه و قابل پرداخت به ذی نفع است .

11- رابطه پایه : قرارداد، شرایط مناقصه و شرایط مزایده یا هر رابطه حقوقی دیگری بین ضمانت خواه و ذی نفع؛

12- بدهی غیر جاری: آندسته از بدهی های اشخاص به موسسه اعتباری که مطابق با دستورالعمل طبقه بندی دارایی های موسسات اعتباری مصوب شورای پول و اعتبار، در طبقات غیرجاری قرار می گیرد.

13- عوامل قهری: هر اتفاق خارج از کنترل موسسه اعتباری از جمله جنگ، سیل، زلزله و آتش سوزی که باعث توقف فعالیت های موسسه اعتباری می گردد.

14- سامانه پیام رسانی الکترونیکی مالی سپام : سامانه ای که در بانک مرکزی راه اندازی شده و امکان تبادل تمامی پیام های مالی بین بانکی را به طور متمرکز و به صورت استاندارد فراهم می سازد.

 


ادامه مطلب...
بازديد : 14 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395

بررسی مبانی و اصطلاحات آیین‌نامه تضمین معاملات دولتی

 

چکیده:

در قرارداد‌های عمومی که از سوی سازمان‌ها یا مؤسسات دولتی یا به نمایندگی از آن‌‌‌ها با اشخاص حقیقی یا حقوقی غیردولتی منعقد می‌گردد، علاوه بر رعایت غالب موارد مطرح در قرارداد‌های خصوصی، از احکام، مقررات و تشریفات خاص دیگری نیز تبعیت می‌نمایند تا ضمن شفاف‌سازی معاملات و ایجاد فضای رقابتی برابر، بین تمامی اشخاص متقاضی مشارکت، صیانت از اموال عمومی را از طریق تدوین ضوابط، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های متعدد فراهم نماید. مونتسکیو در کتاب روح‌القوانین میگوید: «هیچ قانون‌گذاری نیست که در قانون نظر خصوصی نداشته باشد. علتش این است که هر قانون‌گذار دارای عواطف و افکار مخصوصی است و در حین وضع قانون می‌خواهد نظرات خود را در آن بگنجاند.» با این حال قانون‌گذار همواره باید نفع همگان و عقل جمعی را بر خواسته خود ترجیح دهد. استفاده از زبان و واژگان آن، ابزار قانون‌گذار در حصول نتیجه مطلوب در این راستا است.

 

مقدمه:

قانون‌گذاری و مقرره‌نویسی در ایران، از رویه یکسانی تبعیت نمی‌نماید و برخی از قوانین دارای تعاریف، فصل‌بندی و مبانی منسجم‌تری می‌باشند و استفاده از قواعد و مفاهیم ادبی و فنی جهت انتقال مضامین و کاربرد عبارات، با عرف عمومی و مخاطبان خاص آن همخوانی بیش‌تری دارد. علت این امر به تبع موضوع قانون یا مقرره، نهاد‌های متولی تدوین، میزان عمومیت، فضای حاکم بر تدوین، نحوه تعیین اشخاص جهت تدوین و ... متفاوت است.

یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین قوانین از حیث آثار مالی، اقتصادی، سیاسی، صنعتی و...، قانون برگزاری مناقصات می‌باشد. قانونی که به منظور سامان بخشیدن، تسهیل فضای رقابتی و شفاف‌سازی معاملات بخش خصوصی با دستگاه‌های دولتی تدوین گردیده و دارای 4 آیین‌نامه اصلی می‌باشد؛ ولی آخرین اصلاحات، در آیین‌نامه تضمین معاملات دولتی در سال 1394 صورت پذیرفته است که به دلیل تأثیر آن بر تعاریف در فهم و استنباط و اجرای قانون و آیین‌نامه‌های برگزاری مناقصات، تلاش می‌گردد تا در این نوشتار به بررسی مبانی و اصطلاحات آیین‌نامه مذکور که غالباً جدید یا متفاوت از سابقه آن می‌باشند بپردازیم.

 

مبانی :

ماده «221» قانون مدنی اشعار دارد: «اگر کسی تعهد اقدام به امری را بکند یا تعهد نماید که از انجام امری خودداری کند، در صورت تخلف، مسؤول خسارت طرف مقابل است مشروط بر این که جبران خسارت تصریح شده و یا تعهد، عرفاً به منزله تصریح باشد و یا برحسب قانون، موجب ضمان باشد». ملاحظه می‌شود که قانون‌گذار، جبران خسارت ناشی از عدم پایبندی به مفاد قرارداد را با سه روش کلی پذیرفته است:

1-   پیش‌بینی جبران خسارت در قرارداد

2-   لزوم جبران خسارت از دید عرف

3-   الزام قانونی


ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 9 اسفند 1395

آیین‌نامه تضمین معاملات دولتی

 

 ماده ۱- هدف و دامنه کاربرد این آیین­نامه به شرح زیر می­باشد:

الف- هدف: تحکیم تعهدات مناقصه‌گران یا داوطلبان و طرف­های قرارداد‌ی، در اجرای قانون برگزاری مناقصات – مصوب ۱۳۸۳ – و قانون آیین‌نامه معاملات دولتی – مصوب ۱۳۴۹ –  از طریق تنظیم تضامین لازم برای معاملات با موضوع خرید انواع کالاها و خدمات و نیز ارجاع کار و تشکیل آن معاملات ازجمله قراردادهای خرید خدمات مشاوره، مدیریت طرح، امور پژوهشی و تحقیقاتی، امور نرم‌افزاری، امور پیمانکاری در زمینه‌های احداث و ساخت، ‌طرح و ساخت (صنعتی یا غیرصنعتی)، نصب، ‌ساخت و نصب، ترابری و انواع پیمانکاری تعمیر، نگهداری و بهره‌برداری، خدمات پشتیبانی، امور حمل ‌و ‌نقل، اجاره و استجاره و نیز خرید ماشین‌آلات، تجهیزات، لوازم، مصالح، مواد و دیگر انواع کالا و همچنین موارد مشابه آنها، به ‌تنهایی یا به‌ صورت ترکیبی از دو یا چند مورد از آنها.

ب- دامنه کاربرد: تمام دستگاه‌های موضوع بند (ب) ماده (۱) قانون برگزاری مناقصات – مصوب ۱۳۸۳- و دستگاه‌های موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری – مصوب ۱۳۸۶- و نیز مواد (۲) تا (۵) قانون محاسبات عمومی کشور – مصوب ۱۳۶۶- برای انجام معاملات و ارجاع کار در اخذ تضامین مورد نیاز، تابع ضوابط مندرج در این آیین نامه هستند.

تبصره – در قراردادهای بیمه، اخذ تضمین از بیمه‌گر موضوعیت ندارد.

ماده۲- در این آیین­نامه، اصطلاحات زیر در معانی مشروح مربوط به کار می­روند:

الف- تضمین: سپردن مال یا وجه نقد یا به‌ عهده‌‌ گرفتن تعهد فرعی یا مضاعف به ‌منظور پایبندی به یک تعهد اصلی و شروط مربوط به آن.

ب- ضمانت‌نامه: سندی برای توثیق تعهدات متعهد که شخص ثالثی (ضامن) بر اساس درخواست متعهد (مضمون‌عنه) و با رعایت ضوابط مربوط تعهد می‌کند که در سررسید یا شرایط معین مبلغ معینی را بابت موضوع خاصی که مربوط به تعهد اصلی متعهد (مضمون‌عنه) است به ذی­نفع تعهد اصلی (مضمون‌‌له) یا به حواله‌­کرد او بپردازد.

پ- سپردن تضمین: انجام مجموعه‌ اقدامات متعهد اصلی برای تأمین و تسلیم تضمین به مضمون‌له به‌ نحوی که تضمین با رعایت تمام مقررات و ضوابط مربوط در دسترس ذی­نفع تعهد (مضمون‌له) قرار گیرد و وی بتواند هر زمان که طبق مقررات خواست وجه مربوط به آن را ضبط یا مبلغ ضمانت­نامه را از ضامن دریافت‌ کند.

ت- آزاد‌سازی تضمین: انجام‌ کلیه‌ اقدامات در اختیار مضمون‌له (دستگاه مناقصه‌گزار یا کارفرما) به ‌منظور آنکه تضمین یا ضمانت­نامه‌ از دسترس وی خارج گردد و مضمون‌عنه (مناقصه‌گر یا طرف قرارداد متعهد به تعهدات قراردادی) قاد‌ر باشد تضمین را به خود برگرداند. این اقدامات شامل اقدامات خارج از اختیار مضمون له نمی­باشد.


ادامه مطلب...
بازديد : 43 مرتبه
تاريخ : شنبه 14 اسفند 1395
فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 95/12/14 مناقصه راهبری تاسیسات فاضلاب شهر تفت شرکت آب و فاضلاب استان یزد 2. مناقصه حفاظت فیزیکی نظارت و خدمات ایاب و ذهاب عوامل اجرایی پروژه های راهسازی و مسکن سطح استان کرمان 3. مناقصه اصلاحیه مدت اجرای کار مناقصه احداث و آسفالت جاده روستائی ام الطرفه به حفیره 4. مناقصه مناقصه محدود داخلی یک مرحله ای واگذاری بهره برداری،حوادث و اتفاقات امورهای هشتگانه بصورت جامع 5. مناقصه واگذاری محدوده های اکتشافی 6. مناقصه تهیه ، حمل و نصب استیل فلکس در سطح راههای 7. مناقصه مناقصه شماره ۲۴/۹۵/ خرید ۴۶ قلم قطعات یدکی 8. مناقصه مناقصه عمومی داخلی یک مرحله ای نوسازی ، بهینه سازی وتست لوازم اندازه گیری غیر دیماندی 9. مناقصه اجراونگهداری فضای سبز موجود در اختیار شرکت عمران 10. مناقصه انجام عملیات پروژه لکه گیری هندسی و روکش آسفالت محور هراز (تجدیددوم مناقصه ) 11. مناقصه مناقصه شماره DD/۰۵/۹۲/ خرید قطعات یدکی گوی شناور 12. مناقصه مناقصه محدود داخلی یک مرحله ای واگذاری فعالیت های مرتبط با سرویس و تعمیرات شبکه ها و رفع خاموشی های 13. مناقصه مطالعات امکان سنجی 14. مناقصه مناقصه محدود داخلی یک مرحله ای توسعه،احداث و بهینه سازی(شبکه های توزیع فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی 15. مناقصه ساخت مدرسه شماره چهارمسکن مهر شهر بهارستان 16. مناقصه تجدید مناقصه اجرای کامل زمینهای ورزشی محلات ایثار یک و ایثار دو شهر جدید فولادشهر 17. مناقصه ساخت مدرسه شماره یک مسکن مهر شهر بهارستان 18. مناقصه اجرای ۴۵۰۰ متر تعویض شبکه آب در بلوار نصر شرقی ، دستخضر،سهل آباد و احمدآباد صغاد به همراه ۳۸۰ فقره ا 19. مناقصه خرید ، نصب و راه اندازی علائم سطوح پروازی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) 20. مناقصه خرید و نصب چراغهای پرژکتوری led ترمینال مسافری شهر فرودگاهی امام خمینی ( ره
ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 15 اسفند 1395
فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 95/12/15 مناقصه بهسازی وروکش آسفالت محور گنبد-کلاله-مراوه تپه-قازانقایه 2. مناقصه بهسازی وروکش آسفالت محور اینچه برون-داشلی برون-گنبد 3. مناقصه ساخت انیمیشن -- [مدیریت روابط عمومی دانشگاه] 4. مناقصه نگهداری قطعه فضای سبز ۲۰۰۰هکتاری شرکت شهر فرودگاهی 5. مناقصه تکمیل ساختمان مسجد امام رضا(ع)واقع در شهر بهارستان 6. مناقصه بهسازی فرودکاه زاهدان 7. مناقصه خرید حمل نصب تست و راه اندازی پله های برقی و آسانسورهای فازهای ۲ و ۳ خط یک قطار شهری تبریز 8. مناقصه تکمیل سیستم روشنایی کمر بندی شرقی 9. مناقصه احداث جاده و محل چاه ۳۷۰/ ۱ جنوب بنگستان اهواز - پسماند 10. مناقصه اجرای شبکه فاضلاب باقیمانده کشن 11. مناقصه انجام کارهای امور خدماتی (نظافت و فضای سبزو...) خودرادرسطح ستاد سازمان وشهرستانهای تابعه 12. مناقصه احداث ساختمان مرکز جامع سلامت شهرک الزهرا دانشگاه علوم پزشکی فسا 13. مناقصه تکمیل جاده و محل چاههای شرق ۰۸۱ شمال ب آبتیمور و غرب ۰۵۵ جنوب (ب) آبتیمور 14. مناقصه انجام خدمات حمل ونقل جهت امورات اداری خودرادرسطح ستاد سازمان وشهرستانهای تابعه 15. مناقصه تهیه و نصب دوربین های مداربسته در ساختمانهای صندوق شهرستان شیراز 16. مناقصه تامین منبع مالی از طریق مشارکت بخش دولتی یا بخش غیردولتی جهت خرید ونصب راه اندازی کنتور هوشمند 17. مناقصه ۹۵/۱۰۳۶ پیاده سازی و نظارت بر اجرای سیستم های ایمنی ،بهداشت،محیط زیست وآتش نشانی پالایشگاه اول 18. مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید لوله های مورد نیاز طرح آبرسانی به شهرهای 19. مناقصه انجام خدمات نگهداری از تاسیسات و سیستم تهویه ساختمانهای مرکزی در کوی فداییان اسلام 20. مناقصه خدمات مهندسی مرحله سوم(نظارت عالیه و کارگاهی) و بازنگری در مطالعات مرحله دوم بند پاوه رود و تهیه...
ادامه مطلب...
بازديد : 68 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 16 اسفند 1395
فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 95/12/16 مناقصه بیمه مسولیت مدنی حرفه ای ۱۹نفر از مدیران ٬معاونین وکارکنان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه 2. مناقصه خرید ۲۴۰۰ متر کابل ۲۰ کیلوولت کراس لینک مسی با شیلد مسی 3. مناقصه جلوگیری از آبگرفتگی ایستگاه شهید سلمانی (کاغذسازی) 4. مناقصه خدمات نظارت کارگاهی پروژه های استان گیلان - مدت یکسال شمسی 5. مناقصه اجرای بخشی از راهسازی شهرک صنعتی مرصاد 6. مناقصه اجرای حدود ۹ کیلومتر شبکه داخلی گاز شهرک صنعتی زاگرس 7. مناقصه احداث مخزن ۳۵۰۰ متر مکعبی بتنی منطقه مرتفع شهر سنقر 8. مناقصه توسعه فیدر ۸ لردگان از روستای خاردان تا دارجونه 9. مناقصه اجرای عملیات قالب بندی ، فونداسیون ، اسکلت بتن و سفتکاری پروژه ۵ واحدی شهرک تالار 10. مناقصه خرید و نصب بیسیم و تجهیزات مرتبط 11. مناقصه خرید چراغ LED روشنائی ترمینال‌هایفرودگاه بین المللی مشهد 12. مناقصه خرید ۵.۰۰۰.۰۰۰ ست بارنامه سه نسخه ای به شماره DSS-۹۵۰۲۲-TR 13. مناقصه اجرای عملیات ساخت٬نصب ٬جابجایی و جمع آوری انشعابات فولادی....در سطح مناطق ۳ و ۶ اصفهان و نواحی تابعه 14. مناقصه آگهی فراخوان عمومی شناسایی و جذب سرمایه گذار پروژه های(تالار مرکزی و کتابخانه مرکزی شهر زنجان) 15. مناقصه خدمات راهبری،نگهداری،سرویس و تعمیر تأسیسات و تجهیزات منطقه پارس یک 16. مناقصه تهیه طرح جامع و کالبدی منطقه ویژه اقتصادی یزد 17. مناقصه اصلاحیه زیابی کیفی 62/95- نیرو رسانی ، توسعه و بازسازی شامل تهیه مصالح ، نصب و برکناری تاسیسات برقی پروژه شهری برق نواحی دشتستان 18. مناقصه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی لاهیجان 19. مناقصه تجدید- انجام خدمات نشت یابی شبکه های و تاسیسات گازدار و مطالعات راهبردی و پایش در جهت کاهش نشت 20. مناقصه شبکه روشنایی معابر شهرک صنعتی گرگان یک و ناحیه صنعتی گوزن فارس
ادامه مطلب...
بازديد : 15 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 17 اسفند 1395

 

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 95/12/17

 

 1. مناقصه واگذاری مدیریت و نظارت بر عملکرد راننده با خودرو
 2. مناقصه واگذاری امور نظارت و مدیریت نیروی انسانی در امور خدمات ٬ حقوقی و روابط عمومی
 3. مناقصه انجام قرائت لوازم اندازه‌گیری ، توزیع صورتحساب برق ، اخطار ، قطع و وصل برق مشترکین بدهکار منجر به وص
 4. مناقصه واگذاری نگهداری و خدمات فضاهای سبز محوطه های تاریخی
 5. مناقصه پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک کشاورز پهنه شمالی(حدفاصل قوامی،کال چهل بازه،توس۳۳(خیابان شکری) تا خ
 6. مناقصه آگهی مناقصه عمومی واگذاری امورنقلیه (تاکسی سرویس) کارکنان ستاد دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درم
 7. مناقصه فهارس بهای پایه فرودگاهی و وندور لیست جامع
 8. مناقصه تأمین مالی، تأمین لوازم و اجرای کلکتور فاضلاب شهرک¬های نوید، کشاورز، حجت و شافعی
 9. مناقصه اپراتوری ماشین آلات راهداری جهت نگهداری وبرفروبی راههای حوزه استحفاظی آزادراه ساوه -تهران
 10. مناقصه تأمین نیروی انسانی خدمات راهبری دستگاههای فوران گیر، دستگاههای لوله
 11. مناقصه تأمین دو دستگاه تریلر کمپرسی ۱۸ چرخ با ظرفیت ۲۴ تن بصورت ۲۴ ساعته باخدمه
 12. مناقصه قرارداد تامین مالی، تامین لوازم و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب محدوده شهرک امام علی (قطعه اول)
 13. مناقصه واگذاری امور خدمات عمومی ،اداری ،پشتیبانی شرکت در سال ۹۶
 14. مناقصه خرید، حمل، تحویل ونصب ۱۴ عدد پایه چراغ های دریایی بر روی موج شکن های مردمی سواحل جنوب کشور
 15. مناقصه بارگیری ،حمل و تحویل سوخت مورد نیاز دستگاههای حفاری و سکوهای شناور واقع در حوزه عملیاتی جزیره کیش و
 16. مناقصه تجدید مناقصه تاسیسات بیمارستان شهید رجایی تنکابن
 17. مناقصه مطالعات فاز یک ودو ساختمان آموزشی و خدماتی شرکت فرودگاهها ناوبری هوایی ایران
 18. مناقصه آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید سیستمهای حفاظتی و ضمائم مربوطه
 19. مناقصه تجدید مناقصه تاسیسات بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر
 20. مناقصه مقاوم سازی مدارس سیلوانا ارومیه

ادامه مطلب...
بازديد : 21 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز چهارشنبه مورخ 95/12/18

 1. مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای طرح هادی روستاهای دهشیخ، حسن آباد، قلعه مظفر و ... شهرستان لامرد
 2. مناقصه خرید خدمات خودرویی
 3. مناقصه فاز اول خط تغذیه گازرسانی به شهرهای میمه و پهله زرین آباد استان ایلام
 4. مناقصه تجدید مناقصه عمومی سرویس ونگهداری تجهیزات وتاسیسات پستهاوخطوط انتقال فوق توزیع شرکت برق باختر
 5. مناقصه خرید لوله و اتصالات grp ۱۲۰۰ میلیمتری برا تصفیه خانه فاتضلاب خوی
 6. مناقصه اجرای شبکه وانشعابات پراکنده درسطح شهرستان سنندج
 7. مناقصه شناسایی سرمایه گذارجهت اجاره ۱هکتارزمین درپست۶۳اراک۵جهت احداث نیروگاه خورشیدی
 8. مناقصه اجرای عملیات ترمیم آسفالت نوار حفاری انشعابات فاضلاب به مساحت ۶۰۰۰مترمربع/آبفااستان البرز
 9. مناقصه بهسازی و روکش آسفالت محور زاهدان - خاش حدفاصل کیلومتر ۱۰ الی ۲۰
 10. مناقصه عملیات اجرایی معماری ٬ تاسیسات الکتریکی و مکانیکی بیمارستان قوه قضائیه - حدوداً ۱۷۰۰۰ متر مربع
 11. مناقصه اجرای بخشی از خطوط فاضلابرو و انشعابات در سطح شهر داراب - پیمان ۷
 12. مناقصه ۲۳-۹۵ گازرسانی به مجموعه روستاهای چین از توابع شهرستان بویراحمد
 13. مناقصه تجدید مناقصه عمومی۲ مرحله ای(بصورت توأم) رفع حوادث واتفاقات شهرهای زنجان و ارمغانخانه ونیک پی۳۳-۹۵
 14. مناقصه اجرای بخشی از خطوط فاضلابرو و انشعابات در سطح شهر داراب - پیمان ۷
 15. مناقصه بهسازی محور روستایی کنارخیمه به خر ّه
 16. مناقصه مناقصه م ع پ/۰۱۶/۹۵/ انجام خدمات اجرایی مدیریت عملیات در عملیات صادرات و بارگیری
 17. مناقصه عملیات اجرای بخشی از خطوط فاضلابرو فرعی و انشعابات پراکنده در سطح شهر نورآباد
 18. مناقصه عملیات اجرای بخشی از خطوط فاضلابرو فرعی و انشعابات پراکنده در سطح شهر نورآباد
 19. مناقصه انواع کابل ( مسی و آلومینیمی) فشار ضعیف
 20. مناقصه خرید خدمات حمل و نقل کارکنان هما در استان اصفهان

ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 19 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 95/12/19

 1. مناقصه خرید و اجرای ایزوگام در ازای تحویل حواله قیر / وکیوم باتوم به برنده مناقصه
 2. مناقصه مناقصه تعمیرات اساسی ۳ دستگاه توربین انجین های وارتسیلا
 3. مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای شماره RND-۹۵۱۸۱۲۶-MBتحت عنوان خرید چکش تخریب بهمران قلمهای مخصوص آن
 4. مناقصه طرح تکمیل استخرهای خاکی مرکز تکثیر و پرورش ماهیان بومی شهرستان زهک(آبهای داخلی)
 5. مناقصه فراخوان فرآیند ارجاع "انجام امور خدماتی و نظافتی""امور ترابری" و "امور پذیرایی و برگزاری همایش ها"
 6. مناقصه جوشکاری ۵۰۰۰ بند جوش ترمیت خطوط در اداره کل راه آهن خراسان
 7. مناقصه اجرای عملیات تعمیر و نگهداری شبکه روشنایی معابر منطقه برق دانشگاه
 8. مناقصه اجاره یک فروند هلی‌کوپتر جهت ترابری کارکنان شرکت نفت قلات قاره ایراندر کیش مناقصه ۰۸۵/۹۵/م ا
 9. مناقصه آبرسانی سیار به روستاهای فاقد آب شرب در سطح استان شامل : پاوه - جوانرود - روانسر - ثلالث باباجانی --- سنقر - صحنه هرسین - کنگاور
 10. مناقصه ارزیابی کیفی تکمیل عملیات اجرایی قطعه دوم کنارگذر رزن
 11. مناقصه انتقال نیرو و برقرسانی شبکه های توزیع نیرو منطقه برق بیهقی
 12. مناقصه واگذاری تاسیسات بیمارستان امام خمینی (ره) ساری-۹۶
 13. مناقصه خرید تعداد یکدستگاه smoking machine به همراه یکدستگاه تست دود قلیان
 14. مناقصه تأمین خدمات خودروی با ۴۸ دستگاه خودرو سواری ووانت مزداد دوکابین در استان همدان
 15. مناقصه خرید لوله پنج لایه پکس ال پکس به قطر ۲۰میلیمتر ۱۰بار به متراژ ۱۰۰۰۰۰متر
 16. مناقصه خرید شیرآلات قطع ووصل خودکار فلکه برنجی یک دوم اینچ به تعداد مجموع ۵۲۰۰۰عدد
 17. مناقصه بهسازی راه اصلی باباکلان - چرام (ورودی چرام کیلومتر ۰۰+۰ الی ۰۰+۶ )
 18. مناقصه خرید لوله پلی پروپیلن فاضلابی سایز ۱۱۰میلیمتر به متراژ ۲۰۰۰۰ متر
 19. مناقصه پروژه احداث سازه آبگیر تونل اصلی و بند رسوب‌گیر در استان آذربایجان غربی
 20. مناقصه خرید تعداد ۱۶۰ دستگاه رایانه و متعلقات آن

ادامه مطلب...
بازديد : 19 مرتبه
تاريخ : شنبه 21 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 95/12/21

 1. مناقصه عملیات تثبیت باسیمان وروکش اسفالت محورضیااباد- ابترش
 2. مناقصه احداث دور برگردان
 3. مناقصه امور خدمات حفاظت ونگهبانی از ساختمان های اداری تاسیسات وسدهای استان در سال ۹۶
 4. مناقصه خدمات نگهداری وتعمیرات ادوات و تجهیزات کنترل و ابزار دقیق و سیستمهای
 5. مناقصه مناقصه کنترل حیوانات موذی در سطح شهر
 6. مناقصه مناقصه خرید لوازم یدکی ابزار دقیق شرکت تولید نیروی برق
 7. مناقصه عملیات اجرائی خط لوله ساماندهی پایاب سد خیر اباد
 8. مناقصه انجام عملیات تعمیر و راه اندازی نیروگاه بادی
 9. مناقصه خرید، حمل، نصب و راه اندازی چیلر هواخنک دو پارچه (دو تیکه) ساختمان آموزشی دانشگاه بزرگمهر قائنات
 10. مناقصه خرید ایستگاههای TBS , CGS ,MS ( شماره دوم)
 11. مناقصه مناقصه پروژه تعریض ژل میدان شهرداری مراغه
 12. مناقصه ادامه اجرای عملیات تکمیل ساختمان
 13. مناقصه بازسازی و تعمیرات اساسی بوژی ( ۶-۱۰) محور
 14. مناقصه مناقصه رفت و روب و جمع آوری زباله در منطقه ۱ ناحیه ۳ ( جودی آباد و...
 15. مناقصه فراخوان سرمایه گذاری برای خرید و نصب و راه اندازی و بهره برداری از باس واش و کارواش مکانیزه در ترمیم
 16. مناقصه زیر سازی راه روستائی دربه حاج بلاغ از توابع شهرستانها
 17. مناقصه خدمات عمومی , پشتیبانی و تنظیفات داخلی ساختمانهای اداری پالایشگاه چهارم
 18. مناقصه مناقصه شماره ۲۹۱۹۵ - اجرای عملیات ترمیم ترانشه و لکه گیری و آسفالت معابر سطح زرین شهر
 19. مناقصه احداث پل روگذر مزرعه شور از توابع شهرستان
 20. مناقصه تنظیفات تشریفات و پذیرایی طبخ و توزیع غذا و مراقبت و نگهداری فضای سبز ساختمان مرکزی و محوطه سازمان

ادامه مطلب...
بازديد : 30 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 22 اسفند 1395
 1. مناقصه خرید و تامین شیرآلات و اتصالات چدنی و فولادی شبکه فرعی آبیاری تحت فشار پیرانشهر واحدهای عمرانی ۱و ۲
 2. مناقصه خرید٬‌تامین٬‌نصب و راه اندازی اتصالات و لوازم آبیاری قطره ای قطعه اول طرح گرمسیری استان کرمانشاه
 3. مناقصه خرید و تامین تجهیزات آبیاری دستگاههای سنترپیوت شبکه فرعی آبیار و زهکشی کرم آباد ۲، ۳، ۴ و ۵
 4. مناقصه عملیات اپراتوری تلفنخانه ها-دپوی تحویل ٬تحول بی سیم ودیسپاچر اداره کل راه آهن آذربایجان
 5. مناقصه اجرای عملیات پیشگیرانه شبکه های توزیع برق منطقه برق سینا
 6. مناقصه انجام عملیات بهینه سازی ستاد فنی فاز ۱ نیروگاه شهید مفتح همدان
 7. مناقصه خرید تعداد ۲۰۰ دستگاه تخت احیا نوزاد تولید داخل
 8. مناقصه خرید تعداد ۳۰۰ دستگاه تخت LDR تولید داخل
 9. مناقصه خدمات امداد گاز شهرهای بوکان ٬ تکاب ٬ سیمینه و روستاهای تابعه
 10. مناقصه مجتمع آبرسانی ماژان شهرستان خوسف (خط انتقال از ایستگاه پمپاژ همند تا ایستگاه پمپاژ بین راهی شیخ آباد
 11. مناقصه عملیات آبخیزداری و پیشگیری و مهار سیلاب در حوزه نیزار به شماره ۱۱/۹۵
 12. مناقصه تکمیل مدرسه ابتدایی شماره ۱ درسایت مسکن مهر طبس ( مدرسه برکت)
 13. مناقصه عملیات آبخیزداری و پیشگیری و مهار سیلاب در حوزه محمود آباد و پردیسان به شماره ۱۰/۹۵
 14. مناقصه سرمایه گذاری در احداث، تجهیز و بهره برداری(B.O.O) دانشکده داروسازی و پارک علم و فن آوری
 15. مناقصه عملیات آبخیزداری و پیشگیری و مهار سیلاب درحوزه چاله گنبد به شماره ۹/۹۵
 16. مناقصه عملیات آبخیزداری ، پیشگیری و مهار سیلاب در حوزه علی آباد نیزار به شماره ۸/۹۵
 17. مناقصه شناسایی پیمانکاران واجد شرایط جهت عملیات نصب برج و سیم کشی خطوط ۴ مداره ۲۳۰ کیلوولت
 18. مناقصه تجهیز و نوسازی اراضی شعبان - برزول (روستای ازنهری) از توابع شهرستان نهاوند
 19. مناقصه واگذاری حمل و دفن پسماندهای صنعتی و ویژه نیروگاه شهید رجایی
 20. مناقصه تعمیرات اساسی پایانه بار

ادامه مطلب...
بازديد : 17 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 24 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 95/12/23

 1. مناقصه تامین بخشی از خدمات فنی ، اداری و پشتیبانی مورد نیاز شرکت
 2. مناقصه گازرسانی به حفره های پراکنده در سطح شهرستان ساوه
 3. مناقصه واگذاری حجمی ستاد، مجتمع بابلسر و نواحی تابعه منطقه ساری
 4. مناقصه طراحی و احداث تصفیه خانه فاضلاب سپتاژ شهر
 5. مناقصه واگذاری حجمی سوختگیری هواپیمایی ساری
 6. مناقصه اصلاح شبکه آب در سطح منطقه چهار و نصب مجدد انشعبابات شرکت آبفای
 7. مناقصه اجرای خط تغذیه جهت گازرسانی به مرکز انتقال نفت آسار شهرستان پلدختر بصورت pc
 8. مناقصه خرید شیر انشعاب و شیر خودکار و شیر شبکه به تعداد ۲۴۹۵۰ عدد شرکت آبفا
 9. مناقصه تأمین ۶ مجموعه ماشین آلات مورد نیاز مدیریت پسماند حفاری
 10. مناقصه طرح تامین متمرکز کیت های انشعاب آب و فاضلاب شهری (توزیع کیت های انشعاب آب شهری توسط تولید کننده و ان
 11. مناقصه مناقصه اجرای خط انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بوکان
 12. مناقصه ساخت مخزن ۵۰۰ متر مکعبی با فنس کشی اطراف آن روستای کسب
 13. مناقصه مناقصه حجمی اداره امور جایگاههای شرکتی شهید داج ٫عوضپور ٫موقت شماره ۳ و دو منظوره
 14. مناقصه اصلاح شبکه و نصب مجدد انشعابات آب بصورت پراکنده در سطح منطقه دو شرکت آبفای
 15. مناقصه گازرسانی به حفرات خالی و توسعه شبکه شهرستان ملارد
 16. مناقصه خرید کنتور به تعداد ۱۲۵۰۰عدد شرکت آبفای مشهد
 17. مناقصه احداث آمفی تئاتر کانون شهر بام
 18. مناقصه اجرای آسفالت گرم باند دوم تیران - سامان
 19. مناقصه انجام خدمات مهندسی و نقشه برداری خط ۱۳ کیلوولت ارجان دژکوه
 20. مناقصه احداث آمفی تئاتر کانون شهر

ادامه مطلب...
بازديد : 18 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 24 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 95/12/24

 1. مناقصه انجام خدمات قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین گاز در سطح شهرستان های فارسان و کوهرنگ
 2. مناقصه بهسازی و روکش آسفالت محور
 3. مناقصه واگذاری امور مربوط به نقلیه
 4. مناقصه انجام خدمات قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین گاز در سطح شهرستان لردگان
 5. مناقصه ارائه خدمات دیسپاچینگ نقلیه شرکت
 6. مناقصه انجام خدمات قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین گاز در سطح شهرستان بروجن
 7. مناقصه تهیه مصالح و عملیات اجرایی تکمیل ساختمان رستوران و محوطه کمپ اداری پارس۳(تجدید مناقصه)
 8. مناقصه انجام خدمات قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین گاز در سطح شهرستان های شهرکرد-بن-سامان-کیار و اردل
 9. مناقصه عملیات خاکریزی و دیوار حصار آجری پست ۱۳۲ کیلوولت شقایق
 10. مناقصه خرید انواع یراق آلات
 11. مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایش ۵ باب در شهرستان شاهرود (آموزشگاههای خدیجه کبری ، احسانفر ، ابوذر غفاری
 12. مناقصه مناقصه حجمی زمانی اداره امور جایگاه شرکتی
 13. مناقصه مشاوره (۱۲مشاوره): نظارت بر اجرای آماربرداری سراسری مرحله سوم منابع آب سطحی و زیرزمینی استان گلستان
 14. مناقصه پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب فاز توسعه شهرک صنعتی شمس آباد
 15. مناقصه تعمیر و اجرای قرنیز و حفاظ تک شیب بتن مسلح در پل های
 16. مناقصه عملیات اجرایی چهارخطه نمودن خمحور ساری -تاکام(حدفاصل هولار تا سه راهی تاکام)
 17. مناقصه تعمیر، مرمت و تعریض پل های محور سلفچگان -ساوه و اجرای درز انبساط پلیمری در پل های استان
 18. مناقصه آماده سازی زمین به مساحت ۳۶۱.۷۳ متر مربع و تامین تجهیزات و اجرای پروژه تجاری مسکن مهر دگایران سنند
 19. مناقصه آماده سازی زمین به مساحت ۶۷۱.۲۹ متر مربع و تامین تجهیزات و اجرای پروژه تجاری مسکن مهر بیجار سایت آف
 20. مناقصه مناقصه عمومی - دومرحله ای -تهیه کسری تجهیزات ، نصب وتست وراه اندازی پست ۲۰/۶۳خرم آباد ۶

ادامه مطلب...
بازديد : 15 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395

فهرست عناوین مناقصه های روز چهارشنبه مورخ 95/12/25

 1. مناقصه عملیات بهسازی بخشی از کانالهای آبیاری مزارع بخش بنگلوازسرله روستای میداوودباغملک(۷/۹۵)
 2. مناقصه عملیات بهسازی بخشی از کانالهای آبیاری مزارع بخش تیغن روستای میداوود
 3. مناقصه تکمیل مدرسه ۳ کلاسه قره تپه شیخ کلاله
 4. مناقصه اجاره زمین های کشاورزی سد ۱۵ خرداد
 5. مناقصه برق رسانی(تملک دارایی)شهرستانهای منطقه شرق
 6. مناقصه دیوار کشی و محوطه سازی فرمانداری بجستان
 7. مناقصه خرید و نصب تجهیزات اداری سالن اجتماعات فرمانداری طرقبه شاندیز
 8. مناقصه احداث مخزن ۱۰۰۰۰ مترمکعبی SE۴ تبریز ـ شیرخانه ها ـ کلرزنی
 9. مناقصه برق رسانی(تملک دارایی) شهرستانهای منطقه جنوب و مرکز ۹۵/۱۵۲۷
 10. مناقصه : مراقبت وآبیاری کشت های سنواتی در طرح های بیابان زدایی شماره مناقصه : ۵/۹۵
 11. مناقصه خرید و نصب تجهیزات اداری سالن اجتماعات فرمانداری بجستان
 12. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها
 13. مناقصه احداث و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب روستاهای بالادست سد یامچی (علی آباد و دیمان) نیر
 14. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها (دفع آبهای سطحی محله فیروز آباد کرمان)
 15. مناقصه حفر یک حلقه چاه عمیق در اراضی
 16. مناقصه خدمات مشاوره نظارت کارگاهی بر پروژه های تعمیرات اضطراری ونگهداری PMابنیه ،محوطه ،اماکن آب وفاضلاب
 17. مناقصه گ/۹۵/۳۱- تکمیل عملیات اجرایی ساختمانی پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت زیارت
 18. مناقصه تکمیل مدرسه ۴ کلاسه مینودشت
 19. مناقصه خرید تجهیزات آزمایشگاه زمین شناسی
 20. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها (دفع آبهای سطحی محله آباده

 


ادامه مطلب...
بازديد : 23 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 24 فروردين 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/01/24

 1. مناقصه واگذاری خدمات (پذیرایی ونظافت )
 2. مناقصه پروژه گازرسانی به روستاهای گیلوان؛طهارم دشت؛ماجولان و..... از توابع شهرستان خلخال.
 3. مناقصه اجرای خدمات نقلیه سبک (خودرو سواری)
 4. مناقصه خرید ۳۰۵۰۰ رشته انواع لامپ گازی ( تولید داخل )
 5. مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبزپارک طبیعت پردیسان
 6. مناقصه حفظ و نگهداری حیات وحش پارک طبیعت پردیسان
 7. مناقصه خرید و اجرای خط سرد، هاشور و فلش منطقه سه استان اصفهان
 8. مناقصه انجام خدمات پیمانکاری بهره برداری مشترکین وخدمات عمومی در قالب کارمزدی درستاد وامورهای تابعه
 9. مناقصه خرید و اجرای خط سرد، هاشور و فلش منطقه دو استان اصفهان
 10. مناقصه تکمیل و احداث ساختمان اداره ثبت اسناد واملاک یزدبر اساس فهار بها سال ۱۳۹۶
 11. مناقصه مناقصه خدمات آتش نشانی و خدمات ایمنی
 12. مناقصه خرید و اجرای خط سرد، هاشور و فلش منطقه یک استان اصفهان
 13. مناقصه عملیات بهسازی و ماسه آسفالت سرد محور میرجاوه-لادیز-سنگان با ارزیابی کیفی بصورت فشرده
 14. مناقصه خدمات دستگاه چاه پیمائی (slick line) و آزمایش چاه ها well testing services slick line ser
 15. مناقصه کولرپنجره ای واسپلیت
 16. مناقصه عملیات بهسازی و ماسه آسفالت سرد محور مهرستان-ایرانشهر با ارزیابی کیفی بصورت فشرده
 17. مناقصه کولرپنجره ای واسپلیت
 18. مناقصه رفع اتفاقات و سرویس و بازدید و تعمیرات بخش های سده و آسپاس در مدیریت برق شهرستان اقلید
 19. مناقصه فوم آتشنشانی FOAM(AFFF( &FLUOROPROTEIN FOAMCOMPOUND
 20. مناقصه عملیات بهسازی و ماسه آسفالت سرد محور کوهک - سراوان با ارزیابی کیفی بصورت فشرده

ادامه مطلب...
بازديد : 16 مرتبه
تاريخ : شنبه 26 فروردين 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/01/26

 1. مناقصه خدمات پشتیبانی از انبارهای کالا و سوخت اداره کل راه آهن
 2. مناقصه خرید تجهیزات تکمیلی پست ۲۰/۶۳ کیلو ولت GIS صومعه سرا
 3. مناقصه خرید ۶۶ دستگاه انواع تابلو عمومی، روشنایی و روستایی
 4. مناقصه خرید ۳۰۰ تن پودر پلی آلومینیوم کلراید (پک)
 5. مناقصه خرید ۳۰۰۰ عدد جلوبر کابل خودنگهدار ، تک مقره ، دو مقره و سه مقره
 6. مناقصه خرید ۱۶۰۰۰ عدد مقره سوزنی سیلیکونی
 7. مناقصه خرید و نصب یک دستگاه جاروی مکانیزه جهت نصب روی کامیونت
 8. مناقصه خرید ۵۰۰۰۰ کیلومتر نخ امنیتی
 9. مناقصه حمل سود مایع از مبدأ پتروشیمی بندر امام تسط تانکر
 10. مناقصه لوله فولادی
 11. مناقصه خرید انواع ترانسفورماتور کم تلفات توزیع
 12. مناقصه خرید کیت کامل لوازم انشعاب ۲/۱ اینچ*خراسان شمالی*
 13. مناقصه خرید انواع کلید(سکشنلایزر و LBS)
 14. مناقصه خرید انواع کابل مسی.
 15. مناقصه پمپ آتش نشانی
 16. مناقصه خرید انواع تیر سیمانی
 17. مناقصه انتخاب مشاور جهت ارائه خدمات مهندسی و طراحی٬همکاری در انتخاب ژیمانکاران٬امور نظارت عالیه و کارگاهی ب
 18. مناقصه خدمات نگهبانی و حفاظت فیزیکی ساختمان اداری
 19. مناقصه خرید انواع کابل آلومینیومی.
 20. مناقصه پشتیبانی ، نگهداری و تعمیرات تجهیزات سامانه هوشمند سوخت

ادامه مطلب...
بازديد : 48 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396

 فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/01/27

 1. مناقصه عملیات نصب انشعابات و توسعه شبکه فاضلاب بصورت پراکنده به همراه لوازم منطقه ۳فاز۵آبفامشهد
 2. مناقصه عملیات نصب انشعابات و توسعه شبکه فاضلاب بصورت پراکنده به همراه لوازم منطقه ۳فاز۴آبفامشهد
 3. مناقصه اجرای آسفالت گرم-اجرا واصلاح کانال جمع آوری آبهای سطحی-بهسازی وبتن ریزی بستر رودخانه بلخ
 4. مناقصه گازرسانی به باقیمانده روستاهای محور چارزبر
 5. مناقصه ساخت و نصب ۶۰۰ انشعاب پلی اتیلن روکار و ۱۰۰ انشعاب فلزی در سطح شهر کرمانشاه.
 6. مناقصه پروژه مهندسی٬ ساخت و نصب لوله‌های انعطا پذیر
 7. مناقصه تجدید فراخوان انتخاب مشاور برای پروژه خدمات مهندسی و مشاوره تکمیل سند تک برگی
 8. مناقصه تجدید فراخوان جهت انتخاب مشاور برای خدمات مهندسی و مشاوره تکمیل سامانه سادا
 9. مناقصه عملیات حمل وتخلیه مقدار۳۵۰۰۰۰تن انواع نهاده های کشاورزی ازمبداپتروشیمی مرودشت به اقصی نقاط کشور
 10. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق
 11. مناقصه بازرسی بر عملکرد قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین جزء و عمده و فوق عمده
 12. مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید ۲۰۰۰۰۰متر کابل خودنگهدار فشارضعیف
 13. مناقصه تامین و بار گیری و حمل شیرالات و اتصالات و متعلقات خطوط لوله درجه ۲ و۳ شبکه عمرانی سوم
 14. مناقصه تجدید مناقصه واگذاری کلان شبکه های اجرایی گروه ۳:سمیرم و شهرضا بصورت کلید در دست
 15. مناقصه خرید ۷۳۰۰ متر لوله چدن داکتیل به قطر ۳۰۰ میلیمتر بافشار کاری ۲۵ بار به همراه اتصالات
 16. مناقصه تامین تجهیزات ابیاری شبکه قطره ای واحد عمرانی سوم
 17. مناقصه تهیه مصالح و اجرای لوله گذاری قسمتی از خط انتقال آب در مجتمع ارس (سه راهی لاریجان تا اسکانلو ) شهرستان خداافرین
 18. مناقصه امور نظافتی وخدماتی
 19. مناقصه جایگزینی شبکه های مسی با کابل خودنگهدار منطقه برق
 20. مناقصه گازرسانی به صنایع و روستاها و شهرهای فاضل آباد٬ علی آباد٬ خان ببین٬ دلند٬ رامیان٬ آزادشهر و نوده خان

ادامه مطلب...
بازديد : 73 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 28 فروردين 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/01/28

 1. مناقصه خرید بارگیری حمل تخلیه لوله های فولادی مورد نیاز طرح آبرسانی
 2. مناقصه فراخوان ماده ۱۰۰ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت
 3. مناقصه تامین نیروی حفاظتی و نگهبانی
 4. مناقصه طراحی ، تامین و حمل کالا ، اجرای کارهای ساختمانی ، مصالح و تجهیزات
 5. مناقصه بارگیری، حمل و تخلیه ۸۰۰۰ تن انواع نهاده های زراعی
 6. مناقصه ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های پارسیان
 7. مناقصه پروژه برون سپاری برخی از فعالیت ها از قبیل نگهبانی ، سیمبانی ، رانندگی خودروهای
 8. مناقصه خرید ۲۵۲۰۰ قطعه شیرآلات برنزی شرکت آب و فاضلاب استان یزد
 9. مناقصه تکمیل پروزه بهسازی و بازسازی بخشی از جاده کنار گذر خط لوله نفت ارسالی واحد پرسیاه از جابالون تا امامزاده سید صالح ع
 10. مناقصه خرید شبرنگ ، پایه تابلو ، تابلوهای اخطاری ، انتظامی و ...
 11. مناقصه خرید ۱۲۱۵۰ دستگاه کنتور آب شرکت آب و فاضلاب استان یزد
 12. مناقصه اجرای خط انتقال متانول سیراف از توابع شهرستان دیر به صورت PC
 13. مناقصه تامین نیروانسانی شهرداری حمیدیا
 14. مناقصه اصلاحیه آگهی فراخوان - اجرای شبکه اصلی آبیاری تحت فشار اراضی ۲۵۰۰ هکتاری دشت
 15. مناقصه اجرای عملیات جدولگذاری
 16. مناقصه احداث ابنیه فنی خط لوله هفتم سراسری از کیلومتر۲۰۹ الی ۶۵۰
 17. مناقصه مناقصه شماره ۹۵/۰۰۶۲ تهیه و طبخ و سرو یک وعده غذا جهت کارکنان شرکت بهره برداری نفت
 18. مناقصه تآمین نیروی نگهبانی و حفاظتی
 19. مناقصه خرید لوله فولادی ۶ و ۸ اینچ
 20. مناقصه عملیات اجرایی حفرتعداد(۵ )حلقه چاه عمیق به روش روتاری در روستاهای استان

ادامه مطلب...
بازديد : 14 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 29 فروردين 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/01/29

 1. مناقصه خرید انواع ترانسفورماتور کم تلفات
 2. مناقصه برونسپاری بهره برداری از شبکه های توزیع و روشنایی معابر امور برق
 3. مناقصه راهبری و نگهداری تاسیسات فرودگاههای استان فارس
 4. مناقصه نگهداری تاسیسات، نظافت، فضای سبز
 5. مناقصه حفظ و نگهداری از فضاهای سبز فرودگاههای
 6. مناقصه تعمیرات کلی در منازل
 7. مناقصه نظافت ترمینال ها و اماکن فرودگاههای استان فارس
 8. مناقصه خرید ۳۰۰ دستگاه سامانه ذخیره سازی داده های حجیم در شبکه ملی اطلاعات تولید داخل کشور
 9. مناقصه مشاغل خدماتی مورد نیاز به تعداد ۵۰۵ نفر
 10. مناقصه برونسپاری بهره برداری از شبکه های توزیع و روشنایی معابر امور برق شهرستان کوهرنگ و شعب تابعه
 11. مناقصه نگهداری و بهره برداری از تاسیسات٬منابع تامین٬مخازن٬ایستگاه های پمپاژ وخطوط
 12. مناقصه تهیه و نصب گاردریل کنارگذر
 13. مناقصه اجرای ۲۵۷۰۰ متر خط تغذیه به شهرک صنعتی تیمارجان در شهرستان
 14. مناقصه آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی واحد های ثبتی شهرستان کرمانشاه )نواحی یک و دو(
 15. مناقصه انجام امور حقوقی
 16. مناقصه خرید تلفن ضدانفجار بهمراه زنگ برقی
 17. مناقصه ارائه خدمات قرائت کنتور و توزیع صورتحساب ووصول مطالبات از مشترکین جزء و عمده بردسیر و نواحی تابعه
 18. مناقصه اجرای ۱۶۳۵۰ متر شبکه جهت گازرسانی به صنایع در شهرستان
 19. مناقصه پیمان غذایی کارکنان مرکز انتقال نفت گل پل
 20. مناقصه تکمیل زیر ساخت های کانون توسعه سگر و... از توابع شهرستان دالاهو

ادامه مطلب...
بازديد : 32 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 31 فروردين 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/01/31

 1. مناقصه امور مربوط به اعزام و بدرقه زندانیان و امور اداری و پشتیبانی زندان ها.
 2. مناقصه انجام امور خدماتی٬نظافتی ٬فضای سبز،سلف سرویس وپشتیبانی کلیه ساختمان های دانشگاه صنعتی بیرجند
 3. مناقصه ۴دستگاه اودر
 4. مناقصه تهیه ٬ طبخ و توزیع غذای مجتمع و ستاد شرکت دخانیات ایران (تهران)
 5. مناقصه خرید خدمات مشاور کارفرما در امور خدمات ایستگاهی در ایستگاههای راه آهن کشور
 6. مناقصه انجام خدمات امداد مناطق ۸ و ۹ و ۱۰ گازرسانی تهران
 7. مناقصه انجام عملیات توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق بمنظور تامین برق پروژه های مسکن مهر
 8. مناقصه خرید ۸۵ دستگاه دیوایدر مناقصه شماره۵/۹۶
 9. مناقصه ابتیاع بیمه نامه شخص ثالث وسرنشین
 10. مناقصه امور حفاظتی و نگهبانی
 11. مناقصه خدمات خودرویی
 12. مناقصه احداث جاده ومحل چاه شرق ۰۵۷ شمال اهواز (پسماند)
 13. مناقصه تهیه و نصب و راه اندازی چیلر تراکمی اسکرو ۲۰۰ تن تبریز واقعی ( ۴۷۵/۳۴۳ )
 14. مناقصه عملیات قطع و وصل انعشعابات بدهکار و تخلفات احتمالی در اسلامشهر و واوان
 15. مناقصه پایش٬کنترل٬نگهداری و تعمیرات ایستگاههای حفاظت کاتدیک و کلیه نقاط اندازه گیری پتانسیل در سطح استان
 16. مناقصه انجام خدمات امور مشترکین٬وصول مطالبات و تعویض کنتور در شهرستانهای فارسان و کوهرنگ
 17. مناقصه انجام خدمات امور مشترکین٬وصول مطالبات و تعویض کنتور در شهرستان لردگان
 18. مناقصه انجام خدمات امور مشترکین ٬وصول مطالبات و تعویض کنتور در شهرستان بروجن
 19. مناقصه انجام خدمات امور مشترکین ٬وصول مطالبات و تعویض کنتور در شهرستانهای شهرکرد٬بن ٬سامان٬کیار و اردل
 20. مناقصه عملیات برونسپاری بخشی از فعالیتهای مالی

ادامه مطلب...
بازديد : 22 مرتبه
تاريخ : شنبه 2 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/02/02

 1. مناقصه روکش آسفالت کنارکوه- بیدو
 2. مناقصه روکش آسفالت امام زاده شلدان
 3. مناقصه مناقصه مرمت و بهسازی فرودگاه کرمان
 4. مناقصه تکمیل سالن ورزشی انقلاب شهرکرد
 5. مناقصه تکمیل استخر سورشجان
 6. مناقصه شانه سازی محور دلوار- بندر رستمی
 7. مناقصه تکمیل سالن باستانی
 8. مناقصه خدمات عمومی فرودگاه اراک
 9. مناقصه خرید ۱۰۰۰۰ دستگاه کنتور تکفاز دیجیتال با کاور ترمینال بدون قاب و ۱۰۰۰۰ عدد قاب فیوز کنتور تکفاز دیجی
 10. مناقصه احداث دیوار سنگی و ملاتی محو
 11. مناقصه خرید حمل نصب و پشتیبانی شیرالات شبکه ابیاری تحت فشار اراضی تعاونی تولید روستایی قزل سنبل
 12. مناقصه خرید خدمات در سطح ستاد مدیریت و ادارات امور اراضی استان گلستان
 13. مناقصه کامپیوتر
 14. مناقصه خرید یک دستگاه پرینتر سوزنی epson lQ300
 15. مناقصه لوازم اداری
 16. مناقصه خرید یک دستگاه فتوکپی شارپ
 17. مناقصه خرید 35 دستگاه تلفن دیجیتال
 18. مناقصه باتری 100A 12V
 19. مناقصه انجام تعمیر، سرویس و کالیبراسیون دستگاه mcs
 20. مناقصه خرید و نصب اسپلیت جهت اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس

ادامه مطلب...
بازديد : 20 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/02/04

 1. مناقصه خرید خوراک دام
 2. مناقصه نگهداری و بهربرداری از پارکینگ پایانه بار بیرجند
 3. مناقصه واگذاری حجمی عملیات انبارهای نفت منطقه همدان (انبار نفت همدان و ملایر)
 4. مناقصه حمل قیر از محل پالایشگاه ها
 5. مناقصه مناقصه خرید تجهیزات رایانه ای( رایانه٬ پرینتر٬ دستگاه کپی٬ پروژکتور و...)
 6. مناقصه خدمات مورد نیاز واحد بایگانی، سیستم جامع مالی، کنترل اموال و امور مالی شرکت ملی مناطق
 7. مناقصه خرید اتصالات و متعلقات پلی اتیلنی مورد نیاز شبکه فرعی تنگ حمام
 8. مناقصه آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای ۹۵/۱۲۰۲۱- خدمات ترابری امور انتقال نیروی قم
 9. مناقصه احداث جاده و محل چاه غرب ۵۵۴ شمال مارون
 10. مناقصه امور خدماتی و خودرویی
 11. مناقصه اجرای عملیات حدود ۵۱ کیلومتر شبکه گذاری فولادی و پلی اتیلن .....در سطح شهرستان نجف آباد
 12. مناقصه احداث جاده و محل چاه شرق ۱/۰۶۳ شمال (خ) گچساران
 13. مناقصه خط تغذیه و شبکه توزیع گاز روستاهای عبدالهی یانه سر سزخ کریوه کلیا از بخش هزار جریب گلوگاه به همراه س
 14. مناقصه اجرای عملیات ساخت و نصب علمکهای پلی اتیلن بصورت تکی در محدوده گازرسانی منطقه
 15. مناقصه احداث جاده و محل چاه شرق ۵۹۰ شمال آغاجاری
 16. مناقصه روکش آسفالت گرم محور دامغان – معلمان - جندق
 17. مناقصه اسید کلریدریک ۲۸-۳۰درصد
 18. مناقصه پروژه تکمیل زندان مرکزی قزوین
 19. مناقصه مناقصه خرید انواع کابل مسی ، سیم روکشدار ،کانسنتریک وآلومینیومی
 20. مناقصه امور حمل و نقل و خدمات خودرویی

ادامه مطلب...
بازديد : 21 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/02/07

 1. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق رودکی
 2. مناقصه مرمت وبهسازی ساختمان ها،زیرساخت های تأسیسات برقی،مکانیکی و عوامل پروازی و محوطه سازی فرودگاه اهواز
 3. مناقصه تأمین خودروهای استیجاری جهت فعالیتهای سازمان ملی زمین و مسکن
 4. مناقصه خرید لوله چدن داکتیل به قطر ۵۰۰ میلیمتر وفشار ۱۰ بار به متراژ ۹۰۰ متر همراه واشرهای آببند واتصالات ب
 5. مناقصه ترمیم و نگهداری فضای سبز در محدوده مجتمع بندری و منازل سازمانی ، بندر شادگان و بندر سجافی
 6. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق فردوسی
 7. مناقصه تکمیل زمین چمن فرادنبه
 8. مناقصه تهیه مصالح و اجرای خط تغذیه ۱۶ اینچ و احداث ایستگاه CGS دوم شهر بیرجند به روش PC
 9. مناقصه گازرسانی به حفرات خالی شبکه و علمک شهرستان آبدانان
 10. مناقصه انجام خدمات نیروی ارکان ثالث دبیرخانه واطلاعات مدیریت شرکت نفت وگاز مسجد سلیمان
 11. مناقصه تنظیفات سالن های ترمینال و ساختمان های اداری و عملیاتی و احیا و نگهداری فضای سبز و جاروب محوطه
 12. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق تهرانپارس
 13. مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاههای مرجع مرکز اندازه شناسی سازمان استاندارد
 14. مناقصه انجام خدمات حفاظت فیزیکی
 15. مناقصه تجهیزات هیدرولیکی نجات
 16. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه
 17. مناقصه اجرای شبکه های آبیاری و زهکشی شبکه پایاب سد ینگجه شهرستان
 18. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق فردوسی
 19. مناقصه تهیه ٬تجهیز واجرای زیر ساخت فعال مرکز داده ودیسپچینگ اورژانس تهران
 20. مناقصه خرید لوله فایبرگلاس به قطر ۲۰۰ و۶۰۰ میلیمتر وفشار ۱۰بار باسفتی ۵۰۰۰جمعاً ۲۲۸۰متر با واشرهای آببند وا

ادامه مطلب...
بازديد : 47 مرتبه
تاريخ : شنبه 9 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/02/09

 1. مناقصه احداث تصفیه خانه طرح انتقال آب محور بن -بروجن
 2. مناقصه تهیه طرح جامع( بازنگری و تجدید نظر طرح جامع) شهر
 3. مناقصه اجرای استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس مناطق آموزشی ناحیه ۲ سنندج وکلاترزان
 4. مناقصه تامین آب شرب وساخت تصفیه خانه
 5. مناقصه احداث دبستان ۶کلاسه عیسی آباد کلاترزان
 6. مناقصه تکمیل خوابگاه شویشه
 7. مناقصه تهیه طرح جامع( بازنگری و تجدید نظر طرح جامع) شهر
 8. مناقصه اجرای دیوار محوطه ومحوطه سازی مدرسه دده جانی سریش آباد
 9. مناقصه باقیمانده عملیات تکمیلی احداث قطعه سوم محور (حد فاصل کیلومتر ۹۳۲+۵۶ الی ۲۸۲+۷۰ )
 10. مناقصه اجرای عملیات پیاده سازی ، خاکبرداری ، فونداسیون ، اسکلت بتن و سفتکاری ۳۰ واحد از پروژه روستاشهر تو
 11. مناقصه تعمیرات مقاوم سازی ساختمان حفاظت الکترونیک,ساختمانCNG منطقه کرمانشاه
 12. مناقصه تجدید مناقصه ۱۶۴-۱۴۳/۲/۹۵خرید اجناس برقی از محل اعتبارات تملک وداخلی
 13. مناقصه انجام خدمات بازنگری طرح جامع شهر هرسین
 14. مناقصه مناقصه ۳۱-۲۴/۹۶ اجرای پروژه تعمیرات با روش خط گرم
 15. مناقصه تهیه مصالح ونصب جرثقیل یک عدد جرثقیل سقفی
 16. مناقصه برگزاری مناقصه مربوط به حجمی / زمانی انبار نفت نائین
 17. مناقصه آگهی مناقصه مربوط به بهره برداری جایگاه شرکتی شماره ۱ و ۵
 18. مناقصه برگزاری مناقصه مربوط به حجمی / زمانی انبار نفت کاشان
 19. مناقصه اجرای استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس منطقه آموزشی
 20. مناقصه تهیه یک دستگاه جرثقیل سقفی زنجیری برقی

ادامه مطلب...
بازديد : 18 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/02/14

 1. مناقصه تأمین خودروهای سواری استیجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره )
 2. مناقصه مناقصه ۹۶۰۰۹۸( تعمیر و نگهداری، اپراتوری ماشین آلات سبک و سنگین همراه با طناب بندی برای مدت دو سال)
 3. مناقصه احداث باقیمانده کانال اصلی بخش دو طرح پرورش ماهی آزادگان
 4. مناقصه لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور علویجه- دهق
 5. مناقصه خرید لوله چدن داکتیل سایز ۲۰۰ الی ۱۰۰۰میلیمتر
 6. مناقصه خرید۲۲۰۰۰۰متر انواع کابل پروتودور مسی
 7. مناقصه طراحی، ساخت، خرید، حمل ، نصب و بهره¬برداری ایستگاههای پمپاژ آّب در استان کردستان
 8. مناقصه خرید لوازم انشعاب و متعلقات مربوطه
 9. مناقصه خرید کابل های برق ولوله های(پلی اتیلن وگالوانیزه ) جهت بیمارستانهای تابعه دانشکده آبادان
 10. مناقصه تهیه مصالح ونصب درز انبساط پلها با قیر پلیمری
 11. مناقصه خرید تجهیزات شبکه برق
 12. مناقصه عملیات اجرائی احداث کانال انتقال آب در استان آذربایجان غربی
 13. مناقصه تعریض محور نجف آباد - تیران
 14. مناقصه توسعه و احداث شبکه های توزیع برق پارک
 15. مناقصه خرید ۵۶ دستگاه ولتمتر و آمپرمتر فشار متوسط شبکه های هوائی
 16. مناقصه ایمن سازی (شانه سازی)محدوده رامشه- اسفنداران محور اصفهان جرقویه
 17. مناقصه توسعه و بهینه سازی شبکه های توزیع برق روستاهای شهرستان چرداول
 18. مناقصه توسعه واحداث شبکه های توزیع برق پارک
 19. مناقصه اصلاح و بازسازی سیستم حفاظت کاتدیک شهر فرودگاهی امام خمینی (‌ره )
 20. مناقصه تکمیل سالن چند منظوره وساختمان الحاقی حصارکشی ومحوطه سازی مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق

ادامه مطلب...
بازديد : 23 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/02/14

 1. مناقصه تأمین خودروهای سواری استیجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره )
 2. مناقصه مناقصه ۹۶۰۰۹۸( تعمیر و نگهداری، اپراتوری ماشین آلات سبک و سنگین همراه با طناب بندی برای مدت دو سال)
 3. مناقصه احداث باقیمانده کانال اصلی بخش دو طرح پرورش ماهی آزادگان
 4. مناقصه لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور علویجه- دهق
 5. مناقصه خرید لوله چدن داکتیل سایز ۲۰۰ الی ۱۰۰۰میلیمتر
 6. مناقصه خرید۲۲۰۰۰۰متر انواع کابل پروتودور مسی
 7. مناقصه طراحی، ساخت، خرید، حمل ، نصب و بهره¬برداری ایستگاههای پمپاژ آّب در استان کردستان
 8. مناقصه خرید لوازم انشعاب و متعلقات مربوطه
 9. مناقصه خرید کابل های برق ولوله های(پلی اتیلن وگالوانیزه ) جهت بیمارستانهای تابعه دانشکده آبادان
 10. مناقصه تهیه مصالح ونصب درز انبساط پلها با قیر پلیمری
 11. مناقصه خرید تجهیزات شبکه برق
 12. مناقصه عملیات اجرائی احداث کانال انتقال آب در استان آذربایجان غربی
 13. مناقصه تعریض محور نجف آباد - تیران
 14. مناقصه توسعه و احداث شبکه های توزیع برق پارک
 15. مناقصه خرید ۵۶ دستگاه ولتمتر و آمپرمتر فشار متوسط شبکه های هوائی
 16. مناقصه ایمن سازی (شانه سازی)محدوده رامشه- اسفنداران محور اصفهان جرقویه
 17. مناقصه توسعه و بهینه سازی شبکه های توزیع برق روستاهای شهرستان چرداول
 18. مناقصه توسعه واحداث شبکه های توزیع برق پارک
 19. مناقصه اصلاح و بازسازی سیستم حفاظت کاتدیک شهر فرودگاهی امام خمینی (‌ره )
 20. مناقصه تکمیل سالن چند منظوره وساختمان الحاقی حصارکشی ومحوطه سازی مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق

ادامه مطلب...
بازديد : 37 مرتبه
تاريخ : شنبه 16 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/02/16

 

 1. مناقصه سرویس دهی به پرسنل سیروحرکت اداره کل راه آهن اراک
 2. مناقصه خرید کابل مسی
 3. مناقصه خرید ۷ دستگاه آب شیرین کن
 4. مناقصه اجرای حفرات خالی و توسعه شبکه های موجود ٬ نصب انشعابات ٬ناحیه
 5. مناقصه مناقصه شماره ۹۶/۳ پاسخگوئی خدمات مرکز تماس ۲۰۲۰ و فروش اینترنت پرسرعت آشنای اول در استان گیلان
 6. مناقصه خط تغذیه و توزیع و ساخت و نصب یکعدد ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس ۵۰۰۰ متر مکعب بر ساعت واقع در روستاه
 7. مناقصه خط تغذیه و توزیع و ساخت و نصب یکعدد ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس ۵۰۰۰ متر مکعب بر ساعت واقع در روستاه
 8. مناقصه خرید مخزن پلی اتیلن
 9. مناقصه نگهداری و تعمیرات ساختمان و تاسیسات اداره کل راه آهن قم
 10. مناقصه اپراتوری تلفنخانه٫دپوی بی سیم و دیسپچر
 11. مناقصه اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرها
 12. مناقصه انجام خدمات فنی و مهندسی و اداری ، مالی وپشتیبانی
 13. مناقصه خرید کنتور حجمی مکانیکی
 14. مناقصه احداث بند خاکی آق بند شهرستان
 15. مناقصه انجام فعالیتهای مرتبط با امور اداری و تحریرات ، تحویلداری و اپراتوری رایانه
 16. مناقصه انجام فعالیتهای انبارداری و راهبری لیفتراکها
 17. مناقصه عملیات مرمت و زیرسازی آسفالت محل های خرابی اتفاقات سطح شهر
 18. مناقصه خرید لوله پلی اتیلن در سایزهای ۳۲ تا ۲۰۰
 19. مناقصه اجرای امور خدمات و نظافت
 20. مناقصه اصلاح شبکه توزیع آب (منطقه موسک ) مریوان
 21.  


ادامه مطلب...
بازديد : 10 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 17 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/02/17

 1. مناقصه روشنایی معابر منطقه برق دانشگاه
 2. مناقصه محوطه سازی پروژه بیمارستان بهار
 3. مناقصه تکمیل محور شول جره ها
 4. مناقصه خرید ۱۳ دستگاه هوارسان جهت پروژه بیمارستان شهرستان بهار
 5. مناقصه احداث ادامه انتقال آب٬مخازن٬ایستگاههای پمپاژ و خطوط لوله درجه ۱ و شبکه آبیاری اراضی واحد عمرانی سوم
 6. مناقصه خرید ۲ دستگاه چیلر جهت پروژه بیمارستان شهرستان بهار
 7. مناقصه خرید ، بارگیری و حمل دیزل ژنراتور
 8. مناقصه تکمیل شبکه توزیع تعاونی های باقی مانده مسکن مهر شهر پرند
 9. مناقصه خرید انواع سیم الومینیوم
 10. مناقصه خرید و نصب تجهیزات اتاق پمپاژ و تکمیل و راه اندازی بخشی ازشبکه اطفاءحریق پایانه بارشهیدخبیرِی
 11. مناقصه اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب مریوان
 12. مناقصه اصلاح شبکه فاضلاب بیجار
 13. مناقصه اصلاح شبکه آب سقز
 14. مناقصه اجرای۵۰۰۰متر شبکه فاضلاب کرج و رجایی شهر / عمرانی / آبفا استان البرز
 15. مناقصه خرید انواع ترانسفورماتور
 16. مناقصه اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب (مناطق سه گانه )سنندج
 17. مناقصه خرید۸۰عددکولرآبیm۳/hr۶۶۳۰
 18. مناقصه اجرای ۵۵۰۰ متر شبکه جهت گازرسانی به صنایع تل مهتابی نیریز
 19. مناقصه اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب (موسک ۲ ) مریوان
 20. مناقصه اجرای ۷۳۰۰ متر شبکه و خط تغذیه در محور صنعتی قوام آباد پاسارگاد

 


ادامه مطلب...
بازديد : 90 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/02/18

 

 1. مناقصه تهیه مصالح ٬ ساخت ٬ حمل و نصب نیوجرسی مفصلی ۶ متری
 2. مناقصه احداث جاده و محل چاه غرب ۰۲۳ جنوب لالی (پسماند)
 3. مناقصه تعمیرات پیشگیرانه منطقه برق فردوسی
 4. مناقصه احداث دبستان ۶ کلاسه ۱۲ فروردین دوریسان پاوه
 5. مناقصه انتقال نیرو و برقرسانی منطقه برق قدس
 6. مناقصه تکمیل آموزشگاه شهید خوشروان گیلانغرب
 7. مناقصه اجاره یک فروند شناور ASD
 8. مناقصه انتقال نیرو و برقرسانی منطقه برق قدس
 9. مناقصه سامانه روشنایی بخشی ازبزرگراه یزد - مهریز
 10. مناقصه انجام خدمات تعمیر و نگهداری و سرویس خودروهای آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
 11. مناقصه خرید خدمت پایگاههای اورژانس ۱۱۵ مراکز روستایی و عشایری و شهرهای زیر پنجاه هزار نفر سال ۱۳۹۶
 12. مناقصه تهیه مصالح و خط کشی منقطع و متناوب به عرض ۱۲ سانتیمتر بارنگ سرد ترافیکی همراه با گلاسبید
 13. مناقصه تهیه مصالح و اجرای شبکه و انشعابات پراکنده در سطح استان هرمزگان
 14. مناقصه احداث فونداسیون های ۶ فیدر خط ۶۳ کیلوولت در پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت سرپل ذهاب
 15. مناقصه احداث آشیانه ماشین آلات و انبار شن و نمک وقسمت اداری راهدارخانه اولنگ محور شاهرود - آزادشهر
 16. مناقصه تعمیر قرنیز ونرده پلهای بزرگ راههای شریانی درسطح استان
 17. مناقصه تجدید تهیه مصالح و ساخت و نصب ۶۲۰۰ انشعاب پلی اتیلن در سطح روستاهای بستک ٬شهر پارسیان و دشتی
 18. مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای خط انتقال فاضلاب قسمتی از خیابان زینبیه غربی زنجان
 19. مناقصه تجدید خرید و نصب رگولاتور جهت ایستگاه تقلیل فشار نیروگاه خلیج فارس
 20. مناقصه خرید ۱۰۰۸۴۷ قطعه قطعات الکتریکال و مکانیکال


ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 19 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/02/19

 

 1. مناقصه مناقصه۹۵۶۱۴۹(انجام خدمات عملیات و بهره برداری واحدهای عملیات پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد مدت دوسال
 2. مناقصه بهسازی و آسفالت راه روستایی چفت سر و چالرز بابل
 3. مناقصه خرید تجهیزات کمک آموزشی ( شیمی متوسطه )
 4. مناقصه انجام امور خدماتی فضای سبز و نگهبانی
 5. مناقصه انجام خدمات تخصصی،دفتری وعمومی واحدهای پشتیبانی پالایشگاه
 6. مناقصه اجرای زیر سازی ، جدول گذاری و آسفالت در معابر بافت فرسوده شهرداری منطقه ۳
 7. مناقصه خرید لوله فولادی سایز ۳۰۰و ۵۰۰و ۶۰۰میلیمتر و لوله دو جداره فولادی سیاه
 8. مناقصه احداث خط ۲۰ کیلو ولت در فاز توسعه شهرک صنعتی سلیمی
 9. مناقصه خرید ،‌بارگیری و حمل تجهیزات آنلاین کنتور و پایش تاسیسات آبرسانی و تحویل در انبار کارفرما
 10. مناقصه نگهداری شبکه آب منطقه ۳ تبریز
 11. مناقصه خرید تجهیزات کمک آموزشی ( شیشه آلات متوسطه )
 12. مناقصه مناقصه عمومی انجام خدمات پشتیبانی اداری، تنظیف و نگهبانی شرکت شهرکهای صنعتی کردستان
 13. مناقصه اصلاح وتوسعه شبکه آب شهر میاندوآب
 14. مناقصه خرید تجهیزات آموزشی ( فتوکپی)
 15. مناقصه خرید بارگیری و حمل ترانسفورماتور کم تلفات با قدرت ۱۰۰و ۲۰۰KV
 16. مناقصه خرید تجهیزات کلاسی ( میز و صندلی معلم (سری))
 17. مناقصه تکمیل ساختمان نمازخانه و قرائت خانه خوابگاه های خواهران ( فرشتگان) دانشگاه کردستان (نوبت دوم)
 18. مناقصه خرید تجهیزات کلاسی ( صندلی تابوره )
 19. مناقصه خرید ۴ دستگاه بوستر آفلود
 20. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها (دفع آبهای سطحی محله آباده سیرجان)


ادامه مطلب...
بازديد : 41 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/02/21

 1. مناقصه خرید ۲۱۸۰ باطری در آمپرهای مختلف به همراه متعلقات مربوطه
 2. مناقصه حفاظت و نگهداری از اراضی و املاک در اختیار اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی
 3. مناقصه مناقصه عمومی دومرحله ای شمارهRND-۹۵۱۸۱۲۱-MD خرید p/f HOWDEN COMPRESOR C-۱۲۶۲A/B
 4. مناقصه لکه گیری راههای حوزه استحفاظی شهرستانهای ایلام-سیروان
 5. مناقصه خدمات مرحله اول و دوم مطالعات سیستم اعلام حریق پست های برق مجتمع بندری امام خمینی(ره)
 6. مناقصه خرید چراغهای LED مورد استفاده در معابر محلی
 7. مناقصه ارزیابی کیفی خرید برقگیر های ۶۳ ٬۱۳۲ و ۲۳۰ کیلوولت برق غرب
 8. مناقصه تکمیل ازبیلت مناطق فاقد کروکی شهرستان بروجرد
 9. مناقصه اجرای عملیات خدمات مشترکین مناطق ۲۲ گانه
 10. مناقصه ۹۶-۰۸ اجرای ۱۲۰۰۰ متر شبکه پلی اتیلن پراکنده شهرستان دنا و بخش کبکیان شهرستان بویراحمد
 11. مناقصه تکمیل ازبیلت مناطق فاقد کروکی شهرستانهای خرم اباد والیگودرز
 12. مناقصه اجرای عملیات حدود ۱۹.۵ کیلومتر شبکه گذاری فولادی و ....در سطح شهرستان گلپایگان و نواحی تابعه
 13. مناقصه انتقال نیرو و برقرسانی شبکه های توزیع برق منطقه برق نارمک
 14. مناقصه P/F "BLOHM+VOSS" MANUAL TONG TYPE"BV-۵۷"
 15. مناقصه واگذاری یک واحد تجاری به مساحت ۱۹/۸ قطعه ۱۷ پلاک فرعی ۵۱۴ اصلی۳ واقع در بندرعباس الهیه جنوبی مجتمع پردیس
 16. مناقصه خرید ترانسفورماتور تهیه ترانسفورماتور۲۰۰۰۰/۴۰۰ ولت کم تلفات شهرستان کرمانشاه
 17. مناقصه P/F"WEB WILSON"CASING TONG
 18. مناقصه تجدید مناقصه خرید و تامین سیستم های کنترل مرکزی (فیلتراسیون ) مورد نیاز برای ... خداآفرین
 19. مناقصه تابلوی ورودی ناحیه صنعتی گوزن فارس
 20. مناقصه لایروبی چاه آب شماره ۱ شهرک صنعتی گرگان ۲

 


ادامه مطلب...
بازديد : 14 مرتبه
تاريخ : شنبه 23 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/02/23

 

 1. مناقصه مجتمع آّرسانی سده شهرستان قاینات (آبرسانی به روستای زمانی و کوهمیران)
 2. مناقصه ساخت یک دستگاه شیرسوزنی ۱۶۰۰ میلی متر با فشار کاری ۱۶ بار ، همراه با حمل، نصب و بهره برداری آزمایشی
 3. مناقصه مجتمع آبرسانی قدمگاه شهرستان نهبندان (آبرسانی به روستاهای سیاه خونیک و سرلرد)
 4. مناقصه احداث دیوار سنگی ملاتی ۹۵ متری روستای الستان (‌دهنه محمد آباد ) در شهرستان علی آباد
 5. مناقصه قرائت کنتور و توزیع صورتحساب و وصول مطالبات مشترکین امورهای برق شهرستانهای ۹ گانه استان
 6. مناقصه ترمیم زیرسازی ، اجرای بیس و احداث ابنیه فنی محور تنگراه - قوشه چشمه در شهرستان گالیکش
 7. مناقصه احداث حوضچه شیرآلات شبکه فرعی آبیاری پایاب سد گاران مریوان از توابع استان کردستان
 8. مناقصه تکمیل شبکه تحت پوشش و احداث تصفیه خانه شهرک مهرگان مشهد به روش بیع متقابل شرکت آبفای مشهد
 9. مناقصه جابجایی خط ۲۰ کیلو ولت محور ملایر - توره
 10. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی در شهر کازرون
 11. مناقصه احداث حوضچه شیرآلات شبکه فرعی آبیاری پایاب سدهای امیرآباد و رمشت کامیاران از توابع استان کردستان
 12. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی در شهر کازرون
 13. مناقصه تکمیل زیرسازی و اجرای عملیات روسازی راه روستایی کرفس-ناکین شهرستان رزن
 14. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی در شهر نیریز
 15. مناقصه حفر یک حلقه چاه‌اهکی در شهر نیریز
 16. مناقصه مناقصه شماره ۱۹/۹۵/بیل مکانیکی و مینی لودر
 17. مناقصه حفر یک حلقه چاه در شهر صغاد
 18. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی در شهر صغاد
 19. مناقصه ساخت بخشی از اسکلت فلزی مصلی ویس
 20. مناقصه تجدید مناقصه ۲-۱۱ خرید انواع لوازم برقی


ادامه مطلب...
بازديد : 42 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 24 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/02/24

 

 1. مناقصه خرید خدمات سرویس و نگهداری تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان های گروه یک هما
 2. مناقصه واگذاری امور آمبولانس بیمارستان های متینی (هادی زاده ) و نقوی
 3. مناقصه احداث دو دستگاه سرویس بهداشتی پایانه مرزی خسروی
 4. مناقصه خرید ۴۵۲ دستگاه کامپیوتر و تجهیزات مربوطه
 5. مناقصه خرید و تجهیز یک دستگاه اتوبوس فرماندهی مدیریت بحران
 6. مناقصه اجرای پروژه شبکه فشار متوسط شهرک صنعتی کلات
 7. مناقصه نصب ۶۲۰ فقره انشعاب در سطح روستاهای شرق آباد و کناره و چهار قلات و ... شهر ارسنجان (۹۶/۱۸)
 8. مناقصه اجرای عملیات خاکی و کانال هدایت سیلاب در ناحیه کارگاهی ظریفان
 9. مناقصه تهیه و اجرای شبکه فاضلاب شهر نوشهر-محدوده زندان
 10. مناقصه نصب ۶۰۰ فقره انشعاب در شهرهای کازرون و قائمیه و روستاهای تابعه(۹۶/۱۷)
 11. مناقصه خرید و نصب انواع کولر گازی (تجدید مناقصه)
 12. مناقصه آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی خدمات مشاوره
 13. مناقصه اجرای یکدستگاه پل باکسی بتنی پیش ساخته و اجرای آسفالت روی پل در محور اینچه برون - گنبد
 14. مناقصه مناقصه تامین خودرو با راننده در سطح استان اصفهان
 15. مناقصه تهیه و نصب تعداد ۱۵ دستگاهMOF در نقاط مرزی تبادلی بین مناطق شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
 16. مناقصه خدمات کارگاهی جهت تعمیر اساسی ۵۰ دستگاه لکوموتیوهای متوقف
 17. مناقصه احداث کانال و جدول در روستای بالاجاده از توابع شهرستان کردکوی بر اساس فهرست بهای راه ، راه آهن و بان
 18. مناقصه تهییه و اجرای شبکه فاضلاب شهر نوشهر-فردوس جنوبی
 19. مناقصه گازرسانی به روستاهای قبانقلی و باغچه بان فامنین
 20. مناقصه خرید ۲۲.۰۰۰ عدد کیسه جامبو جهت کیسه گیری محصولات تولیدی مجتمع آلومینا (هیدروکسید آلومینیوم و اکسید آ


ادامه مطلب...
بازديد : 16 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/02/25

 1. مناقصه خط تغذیه گاز از دشت عباس تاروستای استقلال و شبکه و توزیع روستاهای بدر و...
 2. مناقصه استعلام قیمت: اندازه گیری شبکه سنجش منابع آب پایاب شهرستان علی آباد و شرق آن
 3. مناقصه گازرسانی به روستای کلم سفلی و علیا از توابع بدره
 4. مناقصه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبرسانی روستاهای شهرستان گرمی
 5. مناقصه عملیات قرائت کنتور
 6. مناقصه تکمیل مدرسه۷کلاسه واصلان زهک
 7. مناقصه استعلام قیمت: عملیات حفاری ژئوتکنیک٬ نمونه برداری و آزمایش های صحرایی برای تصفیه خانه و مخزن نرماب
 8. مناقصه خط تغذیه از سه راهی پاریاب تاکیلومتر ۱۶ نادر آباد شهرستان ملکشاهی
 9. مناقصه تکمیل مدرسه۲کلاسه سهراب آبادنوک آبادخاش
 10. مناقصه تامین مواد غذائی و طبخ و توزیع غذای مورد نیاز دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
 11. مناقصه تکمیل مدرسه ۳کلاسه شندان سیب وسوران
 12. مناقصه خرید تعداد ۵۰۰ دستگاه کدورت سنج پرتابل دیجیتال
 13. مناقصه انتخاب مشاور برای پروژه توسعه بیمارستان۱۰۰ تختخوابی مهاباد
 14. مناقصه تهیه ،طبخ و توزیع غذای بیماران و پرسنل بیمارستان دکتر علی شریعتی فسا
 15. مناقصه بهره برداری، نگهداری و راهبری تصفیه خانه فاضلاب شهرکها ونواحی صنعتی استان گلستان
 16. مناقصه انتخاب مشاور در بیمارستان۱۶۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور
 17. مناقصه خرید دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان شهدای بهشهر
 18. مناقصه حمل و نصب و راه اندازی یک ایستگاه ۲۰۰۰۰ و دو ایستگاه ۱۰۰۰۰ و مسیر خط تغذیه گازجاده قدیم گرگان-کردکوی
 19. مناقصه خرید دستگاه ااکسیژن ساز بیمارستان امام رضا(ع) آمل
 20. مناقصه تمدید مرتبه اول مناقصه شماره ٩٥٤٠١٩٠ (خرید ٨٠٠ تن متیل دی اتانول آمین)

 


ادامه مطلب...
بازديد : 11 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز چهارشنبه مورخ 96/2/27

 1. مناقصه خرید ده دستگاه مقره شوی -شماره ۱۱/۹۶
 2. مناقصه بخشی از شبکه فاضلاب نواحی ۱ و ۲ محمودآباد
 3. مناقصه تهیه و تامین تجهیزات و قطعات رایانه ای و شبکه و ارائه خدمات انفورماتیکی مورد نیاز اداره کل و بنادر
 4. مناقصه تهیه اقلام مورد نیاز و اجرای زیر ساخت سامانه نظارت تصویری پایانه بار بندرعباس
 5. مناقصه عبارت است از خرید ۴۴۲۰۰ متر انواع لوله پلی اتیلن به قطر ۱۱۰، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰ ، ۳۱۵ میلیمتر PE۱۰۰- SF۱
 6. مناقصه اصلاح و بهسازی کمربندی ضلع جنوبی پایانه بار بندرعباس
 7. مناقصه تعمیرات ساختمان قانون تردد
 8. مناقصه کنتور تکفاز با ملحقات ) عمرانی(
 9. مناقصه تهیه فهرست پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای پروژه های حفره خالی و نصب انشعاب
 10. مناقصه کابل فشار ضعیف ۶*۶+۱ مس (عمرانی)
 11. مناقصه خدمات حفاظت ونگهداری از اراضی حوزه استحفاظی
 12. مناقصه گازرسانی به خوشه اورما از توابع رضوانشهر وروستای پنگا پشت ماسال بطول۶۴۶۸۰و۱۰۱۱۴متر خط تغذیه۱۴۶۱انشعا
 13. مناقصه خرید ۴۹۹۹۲ متر انواع لوله پلی اتیلن به قطر ۱۱۰، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰ ، ۳۱۵ و ۳۵۵میلیمتر PE۱۰۰- SF۱.۲۵-PN۱۰
 14. مناقصه گازرسانی به خوشه ملکوت از توابع املش بطول۱۰۱۴۹۳متر ۱۹۳۰ انشعاب و خط تغذیه ۳۹۱۶۸متر Pc
 15. مناقصه بهسازی و اصلاح قوس سوم و چهارم در محور کلمه-بوشکان
 16. مناقصه انواع تابلو فشار ضعیف کامژوزیت با فونداسیون
 17. مناقصه مقاوم سازی خط تغذیه و شبکه گازرسانی شهرستان رامهرمز و روستاهای اطراف
 18. مناقصه واگذاری انجام امور راهبردی و نگهداری تاسیسات بیمارستان جوانرود
 19. مناقصه اجرای شبکه فاضلاب مسکن مهر سبزواراولویت ۹۶
 20. مناقصه اصلاح سیستم گرمایشی مدارس بندر گز

 


ادامه مطلب...
بازديد : 53 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/02/28

 

 1. مناقصه تهیه لوله های فولادی ۴۵۰٬۶۰۰٬۸۰۰ و ۹۰۰میلیمتر مورد نیاز پروژه ادامه سامانه انتقال و شبکه آبرسانی واح
 2. مناقصه انجام خدمات تنظیفی به متراژ ۰۰۰/۹۱۰ مترمربع فضای اداری فعال ۲۵هکتار خدمات محوطه واداره ۴۹۸آبدارخانه
 3. مناقصه خرید لوله های فولادی از نوع st۳۷.۲ به اقطار ۱۴۰۰-۱۲۰۰-۱۰۰۰-۲۰۰ میلی متر
 4. مناقصه طرح آبرسانی به روستاهای بالادست کهک قسمت دوم از بخش چهارم: آبرسانی به روستای خاوه
 5. مناقصه احداث مخزن ۱۵۰۰ مترمکعبی شهر قادرآباد
 6. مناقصه تکمیل باقی مانده کارهای تصفیه خانه فاضلاب شهر کازرون
 7. مناقصه خرید شیر انشعاب ،‌شیر خودکار ،‌شیر سوئیچی ،‌شیر فلکه و تبدیل آهنی و مغزی برنجی
 8. مناقصه تهیه لوله های فولادی ۱۰۰۰٬۱۲۰۰٬۱۴۰۰ موردنیاز پروژه سامانه انتقال و شبکه آبرسانی مریوان
 9. مناقصه تکمیل باقی مانده کارهای تصفیه خانه فاضلاب شهر کازرون
 10. مناقصه اجرای تکمیل طرح توسعه بیمارستان جواد الائمه شهرستان جاجرم به متراژ ۱۸۰۰ مترمربع
 11. مناقصه خرید بارگیری و حمل لوله های پلی اتیلن دو جداره به اقطار مختلف برای شهرهای ارومیه –شاهین دژ-بوکان-پیر
 12. مناقصه خرید کات اوت
 13. مناقصه حفاظت٬نگهداری و خدمات پارکینگ و ساماندهی تاکسیرانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)
 14. مناقصه انجام خدمات اداری ، ماشین نویسی و نامه رسانی به میزان ۶۸۰/۵۳۹/۲ ساعت کار برای مدت یکسال
 15. مناقصه احداث فاز اول ساختمان دانشکده علوم انسانی
 16. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی در شهر خرامه
 17. مناقصه مناقصه پیمان نگهداری از تاسیسات تصفیه فاضلاب ساختمان مرکزی
 18. مناقصه خرید عوامل بیولوژیک جهت معاونت تولیدات گیاهی در سطح باغات استان
 19. مناقصه حفر و تجهیز دو حلقه چاه
 20. مناقصه خرید کابل افشان مسی و کابل خشک مسی


ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/02/31

 1. مناقصه تامین خدمات حراست و نگهبانی از پستهای حراست اماکن و منازل- ناحیه ملی
 2. مناقصه تکمیل کارهای باقیمانده سالن ورزشی هندبال کامیاران
 3. مناقصه : انجام امورخدمات نگهداری ، راهبری و تعمیرات سیستم های تاسیساتی فنی ، مخابراتی و الکترومکانیکال در م
 4. مناقصه اجاره ۲۵ دستگاه خودرو سواری جهت امور انجام ایاب ذهاب ماموریتهای اداری
 5. مناقصه استقرار نظام مدیریت انرژی ساختمانهای شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
 6. مناقصه پیمان تعویض پوشش ۱۰ کیلومتر خط ۳۲ اینچ حدفاصل مراکز انتقال نفت شماره ۶ تا ۷ مارون-اصفهان
 7. مناقصه تکمیل شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب شهرک صنعتی اهواز ۲
 8. مناقصه تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شوش (به روش PC)
 9. مناقصه تجدید مناقصه تهیه مصالح و اجرای شبکه آب و فاضلاب شهرک صنعتی اهواز ۴
 10. مناقصه انجام امور خدماتی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان
 11. مناقصه تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات و برق فشار متوسط
 12. مناقصه عملیات احداث شبکه آبیاری تحت فشار اراضی هارکله
 13. مناقصه انجام خدمات آزمایشگاهی مستقر و انجام خدمات آزمایشگاه و کنترل کیفی خاک بتن آسفالت و ...)
 14. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق تهرانپارس
 15. مناقصه احداث مرکز بهداشت شهرستان ملکشاهی
 16. مناقصه احداث آموزشگاه بهورزی شهرستان دره شهر
 17. مناقصه انتقال نیرو و برق رسانی منطقه برق بهمن
 18. مناقصه احداث مرکز بهداشت شهرستان بدره
 19. مناقصه اجرای ۸ مورد چاه حفاظت کاتدیک در سطح استان خراسان رضوی
 20. مناقصه مرکز بهداشت شهرستان ایوان

 


ادامه مطلب...
بازديد : 13 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 1 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/03/01

 

 1. مناقصه فاز۴ طرح کاداستر اراضی کشاورزی استان قزوین- محدوده مرکز خدمات محمدآباد شهرستان بوئین زهرا
 2. مناقصه احداث خط انتقال آب شرب از سد طالقان به شهرهای استان قزوین مطابق اسناد و شرایط مناقصه
 3. مناقصه خریداری تعداد ۱۵۶۰ عدد مقره های سیلیکونی «کامپوزیت »خطوط ۲۳۰ کیلوولت ( محدود ۹۶/۱-۳ )
 4. مناقصه CAMESA"LOGGING CABLE MAXTEMP:۵۰۰FDEG BREAKING STRENGT
 5. مناقصه مناقصه تامین نیروی انسانی ماهر و نیمه ماهر
 6. مناقصه تعمیر و نگهداری (جاری) ابنیه ، تأسیسات ، اماکن، محوطه ها و جاده های مجتمع بندری شهیدرجایی و شهرک ها
 7. مناقصه نگهداری فضای سبز اختصاصی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد
 8. مناقصه ایاب و دهاب پرسنل با خودرو سواری
 9. مناقصه خدمات نگهبانی و حفاظت و حراست از اراضی و اموال شرکت عمران شهرجدید هشتگرد
 10. مناقصه مشاوره و نظارت فنی ، مالی و ایمنی بر اجرای کلیه پروژه های سرمایه ای ،نیرو رسانی و عمرانی درمحدوده جغ
 11. مناقصه ارائه خدمات عمومی ٬ نظافتی و پیشخدمتی مکانهای فعال دانشجوئی و رفاهی
 12. مناقصه تهیه و تامین پره های ثابت و متحرک توربین و کمپرسور یاتاقان توربین واحد کرافت v۹۳.۱ نیروگاه گازی شیرا
 13. مناقصه ارئه خدمات عمومی ٬پیشخدمتی و نظافتی مکانهای فعال اداری و آموزشی
 14. مناقصه ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد
 15. مناقصه انجام امور حمل و نقل مربوط به پایش منابع آلاینده و ایستگاههای سنجش آلودگی در سطح استان اصفهان
 16. مناقصه تهیه و تامین ۱۰۶ دستگاه خودرو سبک ۱۲ و ۱۶ و ۲۴ ساعته و اتوبوس ۲۴ ساعته
 17. مناقصه واگذاری امور تهیه ٬ طبخ و توزیع غذا بیمارستان شهدای هفتم تیر
 18. مناقصه انجام امور خدماتی و پشتیبانی مروبط به آزمایشگاههای ساختمان مرکز پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان
 19. مناقصه پایش٬کنترل٬نگهداری و تعمیرات ایستگاههای حفاظت کاتدیک و کلیه نقاط اندازه گیری پتانسیل در سطح استان
 20. مناقصه واگذاری امور راهبری و نگهداری تاسیسات مرکز آموزشی درمانی فیروزگر


ادامه مطلب...
بازديد : 27 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/03/02

 1. مناقصه ِِتهیه ونصب راه اندازی PH متر انلاین در شهرکهای صنعتی کاسپین ، لیا ، حیدریه
 2. مناقصه احداث واحدهای ۷ و ۸ تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران به روش طرح و ساخت EPC
 3. مناقصه آبرسانی مجتمع چله شهرستان گیلانغرب
 4. مناقصه تعمیر و اجرای قرنیز و حفاظ تک شیب بتن مسلح در پل های اتوبان قم - تهران
 5. مناقصه نظارت بر پروژه های خط انتقال و تغذیه و شبکه و... حوزه معاونت مهندسی و اجرای طرحها
 6. مناقصه احداث ساختمان پست امداد گاز ناحیه عسلویه
 7. مناقصه خرید و حمل لوله های پلی اتیلن
 8. مناقصه آگهی تجدید فراخوان عمومی شناسایی و جذب سرمایه گذار
 9. مناقصه نگهداری سیستم روشنایی بهمراه چراغهای چشمک زن
 10. مناقصه خرید شیر شبکه و شیر خودکار به مقدار ۲۰۷۰۰ عدد شرکت آبفای مشهد
 11. مناقصه خرید ۴۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار ۲۵+۲۵+۷۰+۷۰*۳-شماره ۱۲/۹۶
 12. مناقصه مجموعه ورزشی لیکک
 13. مناقصه استعلام قیمت: عملیات بازسازی و بهسازی ایستگاههای آق قلا، بصیرآباد، سرمه رود و وطنا در شبکه پایش مناب
 14. مناقصه اجرای عملیات ساختمانی و تهیه ، حمل، ‌نصب و راه اندازی تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی، ابزار دق
 15. مناقصه سالن ورزشی ناصر آباد گچساران
 16. مناقصه آبرسانی مجتمع شادمان
 17. مناقصه تکمیل سالن ورزشی دیشموک
 18. مناقصه ‌احداث ساختمان و سپتیک شبکه بهداشت دشتستان واقع در شهرستان دشتستان
 19. مناقصه خرید خدمات و نگهداری ایستگاه عوارضی قم - تهران بصورت حجمی
 20. مناقصه واگذاری نظارت و وصول مطالبات

ادامه مطلب...
بازديد : 26 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز چهارشنبه مورخ 96/03/03

 

 1. مناقصه خرید۳۰۰عددمیزوصندلی مطالعه متوسطه(یک میز۴صندلی)
 2. مناقصه تهیه و نصب و راه اندازی سیستم وب سایت درمان بانک تجارت
 3. مناقصه خرید۵۰عددکمدشش درب معلم
 4. مناقصه خریذ تجهیزات واجرای عملیات نصب برج و سیمکشی خط۱۳۲کیلوولت چهارمداره شیبان - رینگ اهواز
 5. مناقصه خرید۱۰۰عددکمدکتابخانه
 6. مناقصه خرید۱۵۰عددصندلی گردان
 7. مناقصه خرید۵۰عددمیزمدیریت
 8. مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایش ۴ باب آموزشگاه در شهرستان شاهرود به شماره ۲۰۰۹۶۳۱۳۲۰۰۰۰۰۴
 9. مناقصه خرید۱۰۰عددمیزاداری دوطرفه
 10. مناقصه خرید۳۰۰عددمیزمعلم درب دار
 11. مناقصه خرید۱۰۰عددفایل فلزی۴کشو
 12. مناقصه خرید۱۵۰عددکمدبایگانی
 13. مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایش ۳ باب آموزشگاه در شهرستان دامغان
 14. مناقصه خرید۳۰۰۰صندلی دسته دارامتحانی
 15. مناقصه مشاوره (۱۲مشاوره): گشت و بازرسی٬ کنترل و حفاظت کمی و کیفی٬ مجاری٬ تأسیسات آبی حوزه شرق استان
 16. مناقصه خرید۵۰عددچاپگرسیاه وسفید
 17. مناقصه : خرید ، بارگیری ،حمل، باراندازی و تحویل لوله های فولادی پوشش شده برای باقیمانده طرح حضرت قمر بنی ه
 18. مناقصه خرید۵۰عددلپ تاپ
 19. مناقصه عملیات تکمیلی ساختمان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گلستان
 20. مناقصه خرید۵۰عدددیتاپروژکتور


ادامه مطلب...
بازديد : 25 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 4 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/03/04

 1. مناقصه تامین نصب راه اندازی و نگهداری سامانه های حمل و نقل هوشمند بصورت مشارکت b.o.t
 2. مناقصه خدمات گازبانی در سطح نواحی گاز استان کهگیلویه و بویراحمد
 3. مناقصه زیر سازی جاده چاله(احداث و تکمیل محور های چاله و گلوگازر شهرستان رابر)
 4. مناقصه مناقصه عمومی با ارزیابی ۹۲/۳۳۸۶ : تعمیر و سرویس و نگهداری سیستمهای برقی اماکن و ساختمانهای ستادی
 5. مناقصه انبارش و توزیع مواد گند زدا در شهرستان های استخراسان رضوی
 6. مناقصه احداث ساختمان سوله ورزشی چند منظوره به صورت سرجمع
 7. مناقصه خرید لوله پلی اتیلن آبرسانی در سایزهای مختلف در اسناد مناقصه جهت ادارات تابعه
 8. مناقصه خرید رایانه و تجهیزات مرتبط و سرور و تجهیزات ذخیره سازی
 9. مناقصه تجدید تهیه مصالح و اجرای حدود ۲۰کیلومتر خط تغذیه ۱۲اینچ بهمراه راه اندازی یکعدد ایستگاه cps نرماشیر
 10. مناقصه واگذاری امور خدمات و پشتیبانی طرحهای عمرانی
 11. مناقصه تأمین خدمات ترافیک پیامک قوه قضائیه
 12. مناقصه توسعه و تکمیل راههای روستایی کرمان ( محور سرزه -شیرینک-لاله زار -درآْلو در شهرستان بردسیر)
 13. مناقصه تهیه مصالح ساخت نصب و اجرای ۶۰۰ انشعاب پلی اتیلن بصورت پراکنده در شهر نجف شهر٬خواجوشهر و بلورد
 14. مناقصه اجرای لکه گیری و ترمیم آسفالت و اجرای عملیات فوگسیل در راه های مختلف مواصلاتی استان کرمانشاه
 15. مناقصه تامین تجهیزات و ادوات مربوط به ایستگاه های آب و هواشناسی
 16. مناقصه احداث جاده و محل چاه غرب ۰۷۴ شمال ذیلایی ( پسماند)
 17. مناقصه بهره برداری و نگهداری شبکه و تاسیسات آب و فاضلاب شهر بناب
 18. مناقصه تهیه مصالح و تجهیز چاه در روستای برآغوش شهرستان سراب
 19. مناقصه ترمیم و نگهداری فضای سبز کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق
 20. مناقصه اجرای شبکه های آبیاری و زهکشی پایاب سد شهید کاظمی - روستای مهماندار شهرستان ملکان

 


ادامه مطلب...
بازديد : 25 مرتبه
تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 96/03/06

 1. مناقصه احداث راه بی بی زلیخایی - برد کشکی - برم سبز- دژکوه
 2. مناقصه احداث راه بی بی زلیخایی - برد کشکی - برم سبز- دژکوه
 3. مناقصه حفاظت از اراضی دولتی در شهرستان استان گیلان
 4. مناقصه واگذاری خدمات ن ظافتی و فضای سبز فرودگاههای استان اردبیل (فرودگاه اردبیل و پارس آباد ) در سال ۹۶-۹۷
 5. مناقصه تهیه و طبخ غذای گرم کارکنان عملیاتی آبادان
 6. مناقصه خرید ۲۰۰۰۰ دستگاه کنتور آب سردکلاس c مولتی جت نیمه خشک باقابلیت قرائت از راه دور۱-۱۰۲/۹۶
 7. مناقصه عملیات اجرایی احداث خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب ، بازسازی و راه اندازی ایستگاه پمپاژ وپکیج
 8. مناقصه انجام امور خدمات نظافتی، پشتیبانی، حمل و نقل، سرایداری، ایمنی، نگهداری و خدمات فضای سبز
 9. مناقصه اجرای امور خدمات نظافت وتنظیف فضای اداری فعال وارائه خدمات تشریفات
 10. مناقصه عملیات اجرایی تکمیل خطوط انفصال شبکه و خطوط انتقال ، تکمیل و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب
 11. مناقصه تهیه و نصب تجهیزات تلبمه خانه های سایتهای B و Cطرح آبرسانی نمین و عنبران
 12. مناقصه اصلاحیه : خرید انواع ترانسفورماتور
 13. مناقصه مدیریت ،راهبری ،بهره برداری ،نگهداری و تعمیرات تصفیه خانه فاضلاب سردشت
 14. مناقصه ارزیابی کیفی خرید لوله پلی اتیلن آبرسانی (hdpe-pe100) در سایزهای مختلف موردنیاز پروژه های آبرسانی با کیفیت مطلوب مطابق استانداردهای inso 14427-2 و inso 14427-1 طبق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه
 15. مناقصه ارزیابی کیفی احداث اسکلت ساختمان مدیریت توزیع نیروی برق آزاد شهر
 16. مناقصه خرید لوله فولادی آبرسانی از نوع درز جوش مستقیم در سایزهای 6 الی 24 اینچ با ضخامت حداکثر 6 میلیمتر
 17. مناقصه ساخت و احداث باغ ایرانی
 18. مناقصه انجام پروژه زیرساخت ها و تاسیسات زیربنایی پرورش ماهی در قفس دریایی پی سی (EPC)
 19. مناقصه اصلاحیه اجرای عملیات احداث زیرگذر عابر پیاده ناهارخوران
 20. مناقصه اجرای کارهای ابنیه کوچک و تاسیساتی با اولویت سایت های 3 و 4 و 5

 


ادامه مطلب...
بازديد : 18 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/03/07

 

 1. مناقصه م م/۰۰۵۸/۹۶ تامین خدمات حراست و نگهبانی از پستهای حراست اماکن و منازل- ناحیه کوت عبدالله و کارون
 2. مناقصه احداث ایستگاه تقلیلب فشار گاز نیروگاه بندرعباس
 3. مناقصه احداث دیوار سنگی ملاتی ۳۳۰ متری و احداث پل باکسی سه متری در محور اصلی دهنه محمد آباد - سیاهمرزکوه
 4. مناقصه خط تغذیه و شبکه توزیع گاز روستاهای محمد اباد و رودبار خکش از بخش هزار جریب بهشهر به همراه ساخت و نصب
 5. مناقصه دعوت برای تکمیل ارزیابی کیفی
 6. مناقصه تجدید مناقصه احداث پل دالی دهانه ۵ متری محور کشکک - ویرو حوزه شهرستان رامیان
 7. مناقصه انجام خدمات مهندسی مشاور (نظارت عالیه وکارگاهی ) بر نحوه ی اجرای عملیات لوله گذاری خطوط شبکه ونصب ا
 8. مناقصه تهیه تامین نگهداری و بسته بندی و توزیع اقلام مصرفی درمانی
 9. مناقصه تجدید مناقصه ترمیم و بهسازی پل فاضل آباد شامل اجرای شمع های پایین دست و ایجاد مسیر انحرافی آب
 10. مناقصه خدمات فنی-عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی (‌ره )‌
 11. مناقصه خدمات مستمر ونگهداری وتعمیرات ماشین آلات دوار،ثابت وراهبری سرویس های تعمیراتی وکارگاه پالایشگاه سوم
 12. مناقصه ارائه خدمات مشاور در خصوص بررسی طرح های سرمایه گذاری به لحاظ توجیه اقتصادی..........................
 13. مناقصه انجام عملیات و خدمات اکتشاف تفصیلی زغال سنگ در جنوب محدوده پروده ۴ طبس
 14. مناقصه ایچادبستر فیبرنوری
 15. مناقصه اجرای عملیات حدود ۳۲ کیلومتر گسترش شبکه و ساخت و نصب ۷۲۰ مورد انشعاب فولادی و...در سطح شهرستان اردستان و نواحی تابعه
 16. مناقصه احداث ساختمان تعمیرات ،بهره برداری و امداد کرمانشاه
 17. مناقصه اجرای عملیات شبکه گذاری فولادی در سایز های ۲ الی ۶ اینچ بصورت پراکنده در محدوده گازرسانی مناطق ۴ و ۶ اصفهان
 18. مناقصه تجدید مناقصه حمل و تخلیه۵۰هزار تن کود از چابهار به تمام نقاط کشور
 19. مناقصه بهسازی راه اصلی بافت-حاجی آباد (تکمیل قسمتی از باند دوم محور بافت-ارزوئیه-حاجی آباد)
 20. مناقصه خرید ۱۸۱۰۰ متر انواع کابل خودنگهدار ( تولید داخل ) از محل اعتبارات عمرانی


ادامه مطلب...
بازديد : 17 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/03/09

 1. مناقصه خرید و نصب چمن مصنوعی استادیوم ورزشی شهرستان بندرلنگه
 2. مناقصه خرید ٬ حمل٬تحویل ونصب وراه اندازی سه دستگاه دیزل ژنراتوردریایی لایروب ارس بندر نوشهر
 3. مناقصه تعریض طرفین و احداث بزرگراه چهار خطه شامل زیرسازی - ابنیه و آسفالت در محور آق قلا - اینچه برون
 4. مناقصه خرید و نصب دوربینهای مدار بسته ( نظارت تصویری ) ایستگاه شاهرود ( فاز اول )
 5. مناقصه عملیات اجرائی خط لوله ساماندهی پایاب سد خیر اباد
 6. مناقصه تامین ۱۴دستگاه خودروی سواری در اختیار شبکه بهداشت ودرمان قرچک
 7. مناقصه م م/۴۴۲/۹۵ مطالعات ممیزی جامع انرژی در ساختمان های شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
 8. مناقصه خدمات نگهداشت و ابدلرخانه/راهبری٬نگهداری و تعمیرات خودروهای سبک/تاسیسات/مناقصه شماره ۰۱-۴-۹۶
 9. مناقصه مناقصه عمومی امور حفاظت و نگهبانی از شهرکهای کشاورزی
 10. مناقصه تجدید مناقصه تهیه و ساخت و نصب یک دستگاه جرثقیل سقفی ضد انفجار در انبارنفت هشید رجایی
 11. مناقصه غربال مولکولی
 12. مناقصه خرید مجموعه همزن
 13. مناقصه مناقصه محدود یک مرحله ای واگذاری نظارت بر توسعه ، بهینه سازی و تست لوازم اندازه گیری دیماندی و غیر
 14. مناقصه خطایاب (عمرانی)
 15. مناقصه فیوز کت اوت تیغه ای (عمرانی)
 16. مناقصه خرید یراق آلات و ملحقات سیم محافظ حاوی فیبر نوری(OPGW)
 17. مناقصه زیرسازی و روسازی مسیر دسترسی به سایت v.t.s هرمز (اصلاحیه شماره ۲)
 18. مناقصه مناقصه امور تغذیه و سلف سرویس بیمارستان متینی و بیمارستانها و واحدهای سطح شهر در سال ۹۶
 19. مناقصه تامین نیروهای خدماتی شرکت در سطح استان
 20. مناقصه خرید . حمل بارگیری و تخلیه لوله و اتصالات پلی اتیلن (PE)

 


ادامه مطلب...
بازديد : 31 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز چهارشنبه مورخ 96/03/10

 

 1. مناقصه پروژه گازرسانی به روستا ها و قشلاقات آلاپاپاخ؛احمدی؛ایری دره حاجی چاپار و .... از توابع شهرستان پارس آباد.
 2. مناقصه نگهداری و حفاظت از اراضی دولتی
 3. مناقصه تأمین کیت کامل انشعاب آب در اقطار۲/۱وبالاتربه میزان تقر یبی۱۵۰۰رشته به تفکیک نیاز یک سال در قالب طرح
 4. مناقصه بهسازی محوطه مخزن استراتژیک واحد بهره برداری شماره۴ اهواز
 5. مناقصه خرید یک دستگاه Tocمتر و یک دستگاه Gcmass
 6. مناقصه خرید لوله پلی اتیلن از نوع pe۸۰ و pe۱۰۰ در سایزهای مختلف مورد نیاز برای پایاب سد شهید دهقان ملکان
 7. مناقصه بهسازی و تعریض قسمتی از محور جیرفت - بافت
 8. مناقصه تعمیر و مرمت رادیه و برید پل های آسیب دیده سطح حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جن
 9. مناقصه احداث ایستگاه پمپاژوخط انتقال آب پروژه تامین آب اراضی توت نده وگندی خوری
 10. مناقصه راهبری شهرکها و نواحی استان سمنان
 11. مناقصه خرید بریکر ۳۳ کیلوولت گازی
 12. مناقصه خرید ۱۰۰۰ عدد فاکس مودم اکسترنال و ۱۵۰۰ عدد کابل USB
 13. مناقصه تجهیز و نصب کمد ریلی بایگانی در واحد های ثبتی
 14. مناقصه خرید و نصب دو دستگاه تابلو پیام متغیر و پشتیبانی و ۴دستگاه تابلو نشانگر سرعت ۹۶/۳۱/۱۲
 15. مناقصه خرید تابلوهای LAVC و LADC
 16. مناقصه انجام امور نظافت و فضای سبز ساختمانهای ستادی و مرکز کنترل کشور و مامور سرای کیش و قشم
 17. مناقصه گشت وصیانت ازمنابع طبیعی ومراقبت ونگهداری ازجنگلکاری،آبرسانی ،تسطیح،حفرچاله وترمیم جاده
 18. مناقصه عملیات اجرایی راه روستایی سارون سفلی به طول ۵ کیلومتر
 19. مناقصه خرید ۴۲دستگاه چاهک مصنوعی فولادی برای پروژه های سطح استان
 20. مناقصه طرح تجهیز، نوسازی و یکپارچه سازی اراضی شالیزاری روستای خوردیماق در سطح ۴۵.۷ هکتار


ادامه مطلب...
بازديد : 25 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 11 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز پنجشنبه مورخ 96/03/11

 

 1. مناقصه حمل فرآورده های نفتی (نفتگاز) از یزد به طبس
 2. مناقصه عملیات اجرایی و احداث شبکه جمع آوری فاضلاب محدوده میلان های حد فاصل خیابان پرستار ، جمهوری ، فرهنگ –
 3. مناقصه تجدید مناقصه خدمات خودروی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی
 4. مناقصه عملیات اجرایی و احداث شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب محدوده منطقه ۲ و ۵ زیباشهر و برخی خطوط پراکنده د
 5. مناقصه خدمات عمومی ساختمان ها و تاسیسات تحت پوشش ۹۶۰۶
 6. مناقصه انجام عملیات راهداری شهرستانهای دره شهر و بدره
 7. مناقصه انتخاب مشاور ادامه بازرسی و کنترل کیفیت جوش های خط یک قطار شهری تبریز
 8. مناقصه اوراق مناقصه آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی
 9. مناقصه تکمیل ۶ کلاسه جوزی ومورموری آبدانان
 10. مناقصه خرید تجهیزات صنعتی سلف سرویسهای دانشجویی
 11. مناقصه انجام امور حمل و نقل و ایاب و ذهاب اداری
 12. مناقصه انجام عملیات راهداری شهرستانهای ایلام و ایوان
 13. مناقصه تجدید مناقصه خرید لوله پلی اتیلن شرکت آب و فاضلاب استان یزد
 14. مناقصه مناقصه مرمت و بهسازی فرودگاه کرمان
 15. مناقصه خرید ۳۰ دستگاه UPS
 16. مناقصه موزاییک فرش هسته مرکزی شهر ( بلوار سید الشهداء- خیابان آیت اله طالقانی- سعدی شمالی-بلوار سمندری
 17. مناقصه تامین لوازم و دستمزد جهت انجام کلیه خدمات نظارت بر اجرای GIS در حوزه ستادی و شهرستانهای تابعه
 18. مناقصه عملیات اجرایی اصلاح هندسی معابر سطح شهر
 19. مناقصه عملیات اجرایی و احداث شبکه جمع آوری فاضلاب محدوده بلوار ثارا... ، بدر ، پاستور ، آزادگان و خط اصلی و
 20. مناقصه عملیات اجرایی و احداث شبکه جمع آوری فاضلاب محدوده دانشجو ، بزرگمهر ، معلم ، شهید برفی ، دانش و برخی


ادامه مطلب...
بازديد : 22 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/03/16

 1. مناقصه ۱.تکمیل کانون ژرورش فکری کودکان و نوجوانان سوران ۲.تکمیل مجتمع فرهنگی آموزشی وورزشی بانوان هامون ۳.تکمیل مجتمع فرهنگی آموزشی و ورزشی بانوان نیمروز ۴.تکمیل فاز ۲ مجتمع فرهنگی هنری کانون زاهدان
 2. مناقصه تکمیل مدرسه ۳ کلاسه سوران سیب وسوران
 3. مناقصه انجام مجموعه فعالیتهای کلیه تاسیسات گازرسانی و ساخت و نصب و جابه جایی انشعاب در سطح شهرستان رامسر
 4. مناقصه تامین تعداد ۸۰ دستگاه خودروهای استیجاری سواری و وانت به همراه راننده جهت انجام فعالیتهای عملیاتی
 5. مناقصه خرید و لوله گذاری مجموعه ناوبندی شهرستان لامرد
 6. مناقصه احداث سازه دودستگاه مرکز جامع سلامت شهری به مساحت کل ۹۲۰مترمربع در یک طبقه ویکدستگاه مرکز جامع سلامت روستایی ابارق به مساحت ۳۶۲ مترمربع با دو دستگاه پانسیون پزشک به مساحت۱۶۵
 7. مناقصه قرائت کنتور توزیع قبوض گاز و وصول مطالبات شهرستانهای نوشهر چالوس تنکابن و ....
 8. مناقصه حفر چاه آبرفتی کنگلومرایی –آهکی مجموعه کوهک شهرستان جهرم
 9. مناقصه نصب ۱۰۰۰ عدد کنتور و رگلاتور در شهرستان فریدونکنار و روستاهای تابعه
 10. مناقصه زهکشی وتثبیت ترتنشه کیلومتر ۵۱۷
 11. مناقصه احداث دیوار ضامن ایستگاه قارون
 12. مناقصه نصب ۲۰۰۰ عدد کنتور و رگلاتور در شهرستان رامسر و روستاهای تابعه
 13. مناقصه اجرای لکه گیری٬ بهسازی و روکش آسفالت محور قلعه قاضی-تخت-حسنلنگی-شمیل-درتوجان
 14. مناقصه اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای خوی،دیزج دیز،قطور وفیرورق
 15. مناقصه حفر چاه آهکی مجتمع زوباران - قوچان - ۹۶۰۸
 16. مناقصه تعمیرات و نگهداری از تاسیسات اداره گاز در شهرستان بهشهر به روش pc
 17. مناقصه واگذاریکلیه امورمدیریتی وراهبری تاًسیسات بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان
 18. مناقصه خرید مواد اولیه غذایی و خدمات طبخ و توزیع غذا -- [بیمارستان خلیلی]
 19. مناقصه واگذاریکلیه امورمدیریتی وراهبری تاًسیسات بیمارستان امام خمینی(ره)شیروان
 20. مناقصه پروژه روکش آسفالت گرم معابر محله نظرآباد کنارک

ادامه مطلب...
بازديد : 58 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 18 خرداد 1396

فهرست عناوين مناقصه هاي روز چهارشنبه مورخ 17 / 03 / 1396

مناقصه خريد لوله گالوانيزه بدون حديده به مقدار ۶۴۸۰ متر فراخوان ۲۰۰۹۶۱۰۳۷۰۰۰۰۳۱
مناقصه عمليات لوله گذاري و اصلاح شبكه آب جهت بهره برداري از مخزن هوايي شركت آب و فاضلاب استان يزد
مناقصه خريد لوله جدار يو پي وي سي چاهها ۱۴ اينچ براي شهرهاي استان خراسان
مناقصه استعلام قيمت: عمليات لايروبي و ساماندهي رودخانه هاي باغ گلبن و زيارت
مناقصه احداث خيابان در شهرك صنعتي عالي نسب
مناقصه ايمن سازي آب بردگيها در مسير خط جنوب در ۲۴نقطه و در محدوده مركز انتقال نفت چشمه شور
مناقصه خدمات نگهداري وپشتيباني سيستمها و تجهيزات كامپيوتري برق تهران
مناقصه اجراي معماري و تاسيسات ساختمان پشتيباني مركز بحران و ساخت اتاق نگهباني شركت گاز استان تهران
مناقصه مديريت و اداره امور انبار اكبراباد
مناقصه اجراي عمليات آبياري سنواتي طرح هاي بوته كاري حاشيه درياچه اروميهشهرستان هاي اروميه٬ سلماس و مياندوآب
مناقصه احداث مدرسه در جنب سايت مسكن مهر ۲۰۰۰ واحدي
مناقصه آگهي فراخوان ارزيابي كيفي مناقصه ۹۶/۲۳۰۰۲ - توسعه ۱۰ فيدر ۶۳ كيلوولت در پستهاي انتقال بصورت EPC
مناقصه اپراتوري تلفنخانه٫ دپوي بي سيم و ديسپچر
مناقصه احداث فوندانسيون خط ۶۳ كيلوولت پول - بلده بر اساس فهرست بهاء سال ۱۳۹۶ ( محدود ۹۶/۱-۵ )
مناقصه گاز رساني در شهرك صنعتي تبريز ۴
مناقصه استعلام قيمت: عمليات لايروبي و ساماندهي سرشاخه رودخانه اترك
مناقصه مناقصه عمومي سرويسهاي اياب و ذهاب پرسنل شركت به وسيله ۲۱ دستگاه ميني بوس كولردار
مناقصه تجديد مناقصه مديريت خدمات حمت ونقل وجابجايي كالا در سراسر كشور در سال ۹۷-۹۶
مناقصه راهبري ٬ تعمير و نگهداري ۱۴ دستگاه ديزل ژنراتور شهر فرودگاهي امام خميني (ره )
مناقصه فراخوان شناسايي پيمانكاروارزيابي صلاحيت


ادامه مطلب...
بازديد : 45 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 21 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 96/03/21

 1. مناقصه خرید تجهیزات هیدرولیک
 2. مناقصه مرمت و بهسازی جاده و محوطه چاه 136 بی بی حکیمه : انجام عملیات تخریب عملیات بنایی با سنگ اندود و بندکشی قالب بندی و جوب بست کارهای فولادی بتن رسزی زیراساس و اساس و بالاست آسفالت نصب علائم و تجهیزات ایمنی مرمت محوطه چاه مرمت سلر مرمت گودال آبگل مرمت گودال سوخت تهیه و اجرای ژئوممبران احداث آبرو و پل بتنی در طول مسیر و جاده دسترسی
 3. مناقصه تعمیر رینگ و پیستون و ساخت رینگ مناسب
 4. مناقصه سیستم یونیت mother board: gigabyte ga-h170-d3h lga 1151 cpu: inte!
 5. مناقصه انجام خدمات آب رسانی سیار به روستاهای کم آب و بدون آب سطح شهرستان چرداول
 6. مناقصه 4/96 : واگذاری حجمی راهبری خدمات پشتیبانی اداری و عمومی و ماشینهای اداری و سیستمهای مکانیزه منطقه اردبیل --- 5/96 : واگذاری حجمی امور اجرائی مرکز سوختگیری هواپیمایی اردبیل با تضمین 145 میلیون ریال --- 6/96 : واگذاری حجمی زمانی اداره امور انبارهای نفت نواحی خلخال و پاس آباد با تضمین 364 میلیون ریال
 7. مناقصه ارزیابی کیفی واگذاری فعالیت های مرتبط با تامین خدمات خودرویی
 8. مناقصه درب و فرم کامیزیت در 10 ردیف
 9. مناقصه خرید روزانه یکصد پرس غذای نیمروزی میهمانان شرکت برق
 10. مناقصه برونسپاری فعالیتهای غیر حاکمیتی خدمات مشترکین
 11. مناقصه اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای محور باسکله گیلانغرب شامل اجرای 29650 متر شبکه پلی اتیلن و اجرای 250 مورد انشعاب پلی اتیلن روکار و توکار
 12. مناقصه خدمات نظافت امور انتقال نیروی نواحی
 13. مناقصه ارزیابی کیفی تهیه مصالح و اجرای حدود یک کیلومتر خط تغذیه شهرک راه آهن بندرعباس
 14. مناقصه بهسازی وآسفالت راههای روستایی منطقه طارم
 15. مناقصه برقرسانی از طریق نصب و اصلاح انشعابات منطقه برق
 16. مناقصه حفر چاه آبرفتی کنگلومرایی –آهکی مجموعه تل میلک شهرستان کازرون
 17. مناقصه مناقصه پروژه مرمت و بهسازی ساختمانها ،زیرساختهای تاسیسات و برقی و مکانیکی، عوامل پروازی و محوطه سازی
 18. مناقصه مرمت و بهسازی ساختمانها،زیرساختهای تاسیسات برقی و مکانیکی،عوامل پروازی ومحوطه سازی فرودگاه شاهرود
 19. مناقصه برون سپاری عملیات بهره برداری تعمیر و نگهداری و رفع اتفاقات امور اب و فاضلاب استهبان
 20. مناقصه واگذاری امور نظافت و خدمات جنبی بیمارستان آیت اله علیمرادیان نهاوند

ادامه مطلب...
بازديد : 11 مرتبه
تاريخ : دوشنبه 22 خرداد 1396

فهرست عناوین مناقصه های روز دوشنبه مورخ 96/03/22

 1. مناقصه احداث و ترفیع دیوار حائل محور کندوان ( تجدید)
 2. مناقصه طراحی،خرید،نصب و راه اندازی یک دستگاه واحد بازیافت بخاربنزین (VRU)به روش جذبی به همراه تأمین بازوهای
 3. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها (زیر سازی و آسفالت محله رحمت آباد -رفسنجان)
 4. مناقصه احداث کارگاه هنرستان چمران همدان
 5. مناقصه طراحی،خرید،نصب و راه اندازی یک دستگاه واحد بازیافت بخاربنزین (VRU)به روش جذبی به همراه تأمین بازوهای
 6. مناقصه احداث سالن ورزشی استثنایی با ساختمانهای جنبی همدان
 7. مناقصه خرید یوپی اس ups ، باطری و تجهیزات مربوطه
 8. مناقصه ساماندهی حاشیه شهرها (دفع آبهای سطحی محله آباده سیرجان )
 9. مناقصه احداث مدرسه ۷ کلاسه روستای کرفس قروه درجزین رزن
 10. مناقصه خط انتقال اب و تجهیز چاههای اهکی گرزو شیروان * خراسان شمالی*
 11. مناقصه عملیات اجرایی احداث تکمیل و باز سازی برخی از تلمبه خانه های فاضلاب شادگان
 12. مناقصه مطالعات و ساماندهی سکونت گاههای غیر رسمی (احداث خانه محله رحمت آباد رفسنجان)
 13. مناقصه واگذاری امور ایاب و ذهاب کارکنان بیمارستان کودکان مفید
 14. مناقصه واگذاری خدمات مشاوره نظارت براجرای پروژه های سرمایه ای کارفرما شامل پروژه های توسعه و احداث ، اصلاح
 15. مناقصه نصب انشعابات عادی امور برق محمودآباد
 16. مناقصه خرید ونصب ۴۲۰ دستگاه حضور وغیاب
 17. مناقصه حفر یک حلقه چاه آهکی مجموعه پنجشیر شهرستان فیروزآباد تجدید فراخوان ۲۰۰۹۶۱۰۳۷۰۰۰۰۳۶
 18. مناقصه آسفالت حفاظتی محور مرزن آباد - کلاردشت - عباس آباد (تجدید سوم)
 19. مناقصه مطالعات و ساماندهی سکونت گاههای غیر رسمی (احداث خانه محله آباده سیرجان)
 20. مناقصه بهسازی و آسفالتراه روستایی چفت سر و چالرز بابل

ادامه مطلب...
بازديد : 56 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396

 

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 96/03/23

 

 1. مناقصه عملیلا تکمیلی احداث ایستگاه پمپاژ و شبکه آبیاری تحت فشار پساب تصفیه خانه اسلام آباد
 2. مناقصه تهیه و نصب و اجراء کامل ۱۵۰۰ فقره انشعاب آب و ۱۷۰۰ فقره انشعاب فاضلاب
 3. مناقصه ساماندهی چشمه های سرچاو و کانی صفر و ثلاث بابا جانی
 4. مناقصه خدمات فضای سبز و تنظیف محوطه های پالایشگاه و اماکن تابعه
 5. مناقصه خدمات عمومی حمل ونقل پالایشگاه و اماکن تابعه
 6. مناقصه مخزن استراتژیک ۱۲۱A-TK بهره برداری اهواز ۳
 7. مناقصه ابرسانی و گاز رسانی وروشنایی برق اردوگاه یانس اباد
 8. مناقصه تعریض پل (۳) دهانه (۵) متری مبارک آباد شهرستان قیر و کارزین
 9. مناقصه تکمیل مدرسه مشارکتی زنجانچی
 10. مناقصه فراخوان مناقصه زیر ساخت مجتمع های گلخانه ای استان خراسان جنوبی
 11. مناقصه لکه گیری و درزگیری محورهای شمال استان
 12. مناقصه تکمیل احداث ساختمان کلر زنی صادقیه
 13. مناقصه خرید تجهیزات تامین برق اضطراری (یو پی اس)ادارات امور مالیاتی خراسان رضوی و خدمات آن
 14. مناقصه لکه گیری و درزگیری محورهای جنوب استان
 15. مناقصه انجام حجم آبدارخانه ها و تنظیفات صنعتی و غیر صنعتی شرکت
 16. مناقصه خرید نصب و راه اندازی دستگاه های ups ، باتری و کابینت های مربوطه
 17. مناقصه ایمن سازی نقاط حادثه خیز
 18. مناقصه اسکن دفاتر املاک ادارات ثبت استان خراسان رضوی
 19. مناقصه واگذاری امور ایاب و ذهاب کارکنان معاونت های بهداشتی و درمان
 20. مناقصه حفاظت و نگهداری اراضی دولتی تحت تملک اداره کل راه و شهرسازی خوزستان


ادامه مطلب...
بازديد : 11 مرتبه
تاريخ : سه شنبه 30 خرداد 1396

فهرست عناوين مناقصه هاي روز دوشنبه مورخ 29 / 03 / 1396

 


ادامه مطلب...
بازديد : 8 مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396

فهرست عناوين مناقصه هاي روز سه شنبه مورخ 1396/03/30

 1. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي رامسر
 2. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي بلده
 3. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي محمودآباد
 4. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي كتالم
 5. مناقصه عمليات تكميلي تقاطع كنارگذر انار با محور انار-شهر بابك
 6. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي مرزن آباد
 7. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي تنكابن
 8. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي كلاردشت
 9. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي نشتارود و خرم آباد
 10. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي سلمانشهر
 11. مناقصه برقرساني و تجهيز چاه و ايستگاه پمپاژ مجتمع چله گيلانغرب
 12. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي عباس آباد(بخش مركزي)
 13. مناقصه مناقصه شماره PO۱/۱۹/۹۵/ بيل مكانيكي
 14. مناقصه خريد و لوله گذاري پروژه مجموعه سلطان آباد شهرستان شيراز
 15. مناقصه پروژه احداث شبكه جهت برقرساني به پاساژ گلستان واقع در جنوب شهرستان كرمانشاه
 16. مناقصه عمليات نصب شيرهاي آتش نشاني در شهركهاي صنعتي استان زنجان
 17. مناقصه ارائه خدمات مهندسي٬طراحي پايه وتفضيلي وبرگزاري مناقصات بين المللي ومديريت پروژه هاي انتقال وفوق توزيع براساس الزامات بانك توسعه اسلامي
 18. مناقصه ۱۲-۹۶ خدمات نظارت در سطح شركت گاز استان كهگيلويه و بويراحمد
 19. مناقصه اجراي طرح توسعه و احداث شهري و روستايي نوشهر و صلاح الدين كلا
 20. مناقصه عمليات اجراي پل فلزي در شهركهاي صنعتي نوآوران،طارم،اشراق،خرمدره،انگوران

ادامه مطلب...
بازديد : 20 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 1 تير 1396

فهرست عناوين مناقصه هاي روز چهارشنبه  مورخ 1396/03/31

 1. مناقصه احداث انبار و كار گاه ساختمان شركت گاز شهرستان ماهشهر
 2. مناقصه خريد دستگاه آيون كروماتوگراف اتوسمپلر كامپيوتر و مانيتور به تعداد ۴ دستگاه شركت آبفاي مشهد
 3. مناقصه بهسازي جاده سرويس ايستگاه هاي رميص و معيدليه رامشير
 4. مناقصه تجديد مناقصه خدمات مشتركين اجرايي شهرستان نجف آباد۹۶/۱۵۵۳
 5. مناقصه ۵۰۰ انشعاب فولادي و پلي اتيلن پراكنده شادگان و روستاهاي تابعه
 6. مناقصه خريد٬ تامين و نصب و خدمات پشتيباني تجهيزات آبياري باراني آبفشان دوار مركزي كرم آباد ۲ و ۳
 7. مناقصه مناقصه خريد انواع مقره سوزن
 8. مناقصه بهره برداري و امور اتفاقات آب در شهرهاي صفاشهر بوانات و قادرآباد
 9. مناقصه خريد انواع كليد مينياتور، اتوماتيك، كليد فيوز و كنتاكتور
 10. مناقصه خريد ۱۲۵۰۰ عدد كنتور ۱/۲ اينچ مولتي جت خشك شركت آبفامشهد
 11. مناقصه مناقصه خريد انواع كابل خودنگهدار فشار ضعيف ۹۶/۱۵۵۲
 12. مناقصه عمليات بازسازي ساختمان پست بازديد ايستگاه راه آهن اينچه برون
 13. مناقصه احداث كمربندي اسلامشهر-بهارستان-رباط كريم
 14. مناقصه اجراي ساختمان خانه محله ومحوطه سازي و ديوار محوطه
 15. مناقصه مناقصه R۲-۹۵/۰۰۶ تقاضاي R۲-۹۲۰۰۹۶۱-HB خريدAmin Plate Heat Exchanger مبدل آمين.
 16. مناقصه مرمت و بهسازي ساختمان ها ٬زيرساخت هاي تجهيزات برقي٬مكانيكي٬عوامل پروازي و محوطه سازي فرودگاه ايلام
 17. مناقصه ساخت مدارس شهرهاي استان خوزستان
 18. مناقصه انجام عمليات بازسازي خط معدن آلوميناي جاجرم و حمل كوبلاژها و ادوات مستعمل به ايستگاه جاجرم
 19. مناقصه اجراي خطوط تغذيه و توزيع پراكندهگازرساني به صنايع و مرغداري هاي شهر هاي دزفول انديمشك سالند شوش وشاو
 20. مناقصه تهيه و نصب ۱۰ دستگاه باكس۳*۴ و ۴*۳ادامه مطلب...
بازديد : 26 مرتبه
تاريخ : شنبه 3 تير 1396

فهرست عناوين مناقصه هاي روز پنجشنبه مورخ 01/ 04 / 1396

 

بازديد : 12 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 4 تير 1396